bugün

Spor spikerlerinin soyadını telaffuz etmekte epey zorlanacağı Sivassporlu futbolcu.
dün kendisini hazırşık maçında izleme fırsatım oldu. takıma çabuk adapte olmuş ve kamil grosicki ile müthiş bir şekilde anlaşıyor. kamil grosicki ile erman kılıç anlaşamıyordu, Sivasspor çok yerinde bir transfer yapmış.
anonsçu abi soyadını şeyşu diye telaffuz etti ama soyadı nasıl telaffuz ediliyor tama olarak bilmiyorum.
bu sene ligin tozunu attırır.
Bu sezon Sivasspor formasıyla Mersin idman yurdu karşısında ilk golünü atmış, michael eneramo'ya da ligdeki ilk asistini yaparak Sivassporluları adeta mest etmiştir.
sivasspor' un bu sezon başı transfer ettiği fransız orta saha oyuncusu. fiziği yerinde ve top tekniği türkiye standartları için gayet iyi. orta seviyelerde güç, hız ve teknik barındırınca türkiye' de adam geçmek kolay iş. bu adamda hepsinden biraz biraz var bu yüzden başarılı olabilir. ama gelip de fiziğine bakmayan, kendini ronaldinho zannedip işi sallamayan adamlardan olursa bacağını kırıp iki güne eline verirler. başarılı olmasını umuyorum. ayrıca sağ açık olarak bilsem de zannediyorum ki göbekte oynayacak bu sezon. mersin' e attığı gol de aman yarabbidir.
fiziği ve hızı iyi olmasına rağmen teknik olarak zayıf Sivasspor futbolcusudur. Bu senenin overratedı olmaya adaydır. Ama anadolu takımında oynadığı için başarılı olacaktır.

okunuşu da tam olarak şöyledir (bkz: atıf şeyşu)
bugün kasımpaşaya gol atmış, soy isminin okunuşu tam bir muamma olan sivassporlu futbolcu.
fransızdır. isminin telaffuzu lig tv spikerlerine göre ''şeyşu''dur.
faslıdır müslümandır, fransız pasaportlu olan herkes fransız değildir.
(bkz: ativ şeyju)
sözlük yazarı sandığım. o isim ne lan öyle.
Kel olduğu iÇin sahada dikkat Çeken futbolculardandır.
isminde çok harf var ve okunması zor gibi görünüyor ama ''seşu'' diye okunuyor. ilüzyon!
hey dostum canin cehenneme denilesi futbolcu. guzel gol atti ama neden hep trabzonspor'a bu harika gollerin diye de sorulasi.
ismi geniş kitleler tarafından bu kadar telaffuz edileceği bilinseydi eminim nüfus müdürü tarafından bir kolaylık düşünülürdü. Zira ben kendisinin adını her okuduğumda memur efendiyi saygıyla anıyorum..
isminin kendisine tek faydasına gelince vasatı aşmayan performansı ve yeteneğine bir kalkan görevi üstlenmesi.
Herkese renkli günler
oldukça yetenekli futbolcu. büyük takımlar adını çözerse transfer ederler bence. evet.
Sonu amrabat gibi olması istenmeyen futbolcu.
nüfus memurunun gazabına uğramış futbolcudur.
lig tv spikerine roportajda soy isminin anlamini bilmedigini soyleyen futbolcu.
Beşiktaş'ın yeni transferi.
şu an ligin en efektif kanat oyuncusudur. evet.
soyadını hayatta yazamayacağım futbolcu.
adının arapça yazılışına göre şehşu diye telaffuz edilmeli.
soyadını kendi bile bakarak yazıyordur.
karaktersiz futbolcular veritabanıma eklendi. Bilekleri iyi diye yerini bulunca kendini yere atıyor bu.
Emek hırsızı futbolcu. Yalandan kendini yere atan tetikçi yunus Yıldırım'a zemin hazırlayan futbolcu görünümlü emek hırsızı.
2013-2014 sezonu gol kralı.