bugün

en son ankaragücünde oynamış. şu an 36 yaşında kulübü yok.
bugün erzurum bşb spor'lu futbolcu arkadaşlarıyla birlikte sueno deluxe belek hotel'den taksime binip, the land of legends'a giden, taksimetre 35 TL yazmasına rağmen 100 TL verip, "üstü sende kalsın kardeşim" diyen futbolcu, süper ligin gol kralı. adam gibi adam.
son vuruşları yapamayan adam. fenerbahçe'de tutunama nedenlerinden biridir kanımca.
Kurtulduk çekeçukudan.
Çaykur Rizespor’la sözleşme imzalamış.
sivassporda kalması lazımdı sivasın sana ihitiyacı var come to sivasspor.
fenerbahce'de ne ise yaradogini anlamadigim got lalesi.
atıf çaçeçuho diye okuduğum futbolcu.
Vakti zamanında olan yabancı sınırının son temsilcilerinden.
Naptı lan manyak. O nasıl gol.
kesinlikle fenerbahçe futbolcusu değil. fenerbahçe ye yakışmıyor.
Sözleşme yenilemesi gerekilen müthiş bir oyuncudur.
su adamin fenerbahce'de gecirdigi her dakika zarar amk. siktirsin gitsin artik aq yeter lan. her mac bu adama sovmekten biktim.
Senin oynadığın topun amk git istifa et devlet memuru ol memleketine faydan olsun puştun çocuğu.
Kimseye beddua etmedim şu güne kadar bi top için sana da etmeyeceğim.. git benim başımı belaya sokma..
Senin de seni bu takımda oynatın da allah bildiği gibi yapsın. Evet.
Faydasız herif ya. Gol atıyor 90 dakika kayıp. Ayağa pas atamıyor daha. Evet.
Attı golünü eski takımına ve sevinmedi. Karakteri adam, ama yetenek olarak fenerbahçe'nin futbolcusu değil.
12. Dakikada 0-2 yapan golün sahibi. Namı diğer vitaminsiz.
An itibariyle kariyerinin en güzel golünü atmıştır. 2 nisan 2018 Kayseri deplasmanı tarih bunu yazsın.

Helal lan hiç beklemezdim.
Fenerin dinamosudur.
Yaptığı pres mi? Savunma katkısı mı? Topa sürekli basan birşey yapacak galiba diye düşünülen her an geri pas yan pas yapan takım atağa cikacakken pas hatası yapan bu çin malı zidane ın fenerbahçe de oynaması vizyonsuzluktur! Çok net...

Fenerbahçeliler ve fenerbahçe maçlarını izleyenler ne dediğimi anlar.

Ek: aha işte az önce kaçırdığı golü ptt 1.lig topçusu atar. Amk kekosu ya nasıl bir adam bu.
yaptığı pres ve savunmaya yardım etmesi sayesinde ilk on birde.
Bırak fenerbahçe yi konyaspor da ilk 11 oynaması kadro durumuna bağlı olan şahıs. Fakat aykut hocanın değişmez ismi oldu! Gerçekten enteresan.
chahechdkaslkslfa.