bugün

tunus liginde top koşturan emenike gibi hayvani güce sahip olan nijeryalı santrafor. emenike'nin bonservis bedeli için kapı 5 milyon eurolardan açıldığı için galatasaray'ın transfer listesine eklediği konuşuluyor ancak fransa liginin dev klupleriyle bu sınırlı bütçesiyle gs yarışabilir mi bilemeyiz

ahan bu da videosu: http://www.youtube.com/watch?v=qd0N1qJ1QhY
fm 2010'da bucaspor kariyerimde transfer ettiğimde fiziki özellikleri ve bitiriciliğiyle dikkatimi çekmiş, çok yararlı olmuştu. şimdiyse sivasspor'a transfer olmuş. yaşı 25. güzel transfer.
az önce kafa topu direkten dönen nijeryalı santrafor.
(bkz: Fener zenci sever)
volkan demirel'e kayan son zencidir.
görsel uefa ve tff'nin özel izni ile galatasaray'a transfer olmuştur.
smackdown oyuncusundan topçu olabileceğini kanıtlayan elemandır. 500 kilo topçu mu olur kardeş, ayıptır.
adı trabzonspor ile anılan eski sivassporlu topçu.
süper ligin ikinci haftasında, 3-3 biten mersin idman yurdu maçında 2 gole imza atarak, ' beni geri almakla iyi yaptınız ' mesajı vermiş forvet.
hücuma katkı yapan, iyi bir golcü olan eneramo kasıtlı olup olmadığını bilmesem de fenerbahçe maçlarında bu iki özelliğini de kullanamıyor.

(bkz: 3 şubat 2013 fenerbahçe sivasspor maçı)

edit: vallahi bravo.
teke tek de kafa kafaya çarpışacağı tek türk futbolcunun servet çetin olduğunu düşündüğüm pivot santrfordur.
fenere patladı bu sezon ne diyelim fener bu kendine gol atıyosa alır genelde.
fenere 2 gol tıkayan zenci.
6 maçlık gol atamama serisinden sonra fenerbahçenin adeta ihya ettiği forvet oyuncusudur.
cumartesi günü oynanan maçta orduspor'a bir gol atmış futbolcu.
bu sene sivastan ayrılan forvet oyuncusudur. iri kıyımdır. güçlü fiziği ile rakip takımın defansını yıpratır. iyi oyuncudur fakat galatasaray, fenerbahçe gibi kulüplerde oynayacak kapasitede değildir.
bursaspor için biçilmiş kaftan gibi geliyo bana hayırlısı alırlar belki orada da iyi oynar bence.
adı beşiktaş ile anılan buffalo.
bu tip oyuncuların 3 büyüklerden ziyade bursaspor ve trabzonsporda daha faydalı olabileceğini düşünmüşümdür her zaman. beşiktaş'ın yabancı hakkını enaramo dan yana kullanması ne kadar doğru olur kestiremiyorum. bence olursa yanlış transfer ama gelirse yanılmayı çok isterim takımda golcü sıkıntısı varken.
gereksiz transferdir. 10 maçta 1 gol atacak diye yabancı sınırı bu adamla doldurulmaz. evet.
bunların futbolcu diyerek zengin olduğu dünyada fakir olmak zor dediğim futbolcudur. Bildiğin takoz, tek iyi özelliği sert şut atması ve fizik üstünlüğü. En iyi performansı orta seviye. Alanın elinde patlar.
sivasspor ilk istediğinde gelmemişti sonra ülkesi karışınca köpek gibi gelmek zorunda kaldı . Antilop gibi adamdır kendisi
beşiktaş'a tranfer olduğu söylenen futbolcu.
eğer 6+0+4 kalkarsa bedavaya iyi yedektir.
Beşiktaş'a transfer olmuştur. Tüm anadolu takımlarının iyi oyuncularını topluyoruz he iyi mi kötü mü bilemedim.
beşiktaş'a hayırlı olsundur.