bugün

hoşgelmiş dokuzuncu nesil yazardır.
(#15168930) ile güldürmüştür. *
cem yılmaz'ın gora'da kullandığı bir espri ve nesildaşım yazar. hoş gelmiş.
gora ile kafayı bozmuş yazar.
hoş gelmiş nesildaş yazar. *
mizah anlayışını beğendiğim yazar.
aklıma gora yı getiren yazar. yakında 2 goralı bir de ayran diye nick çıkmasını bekliyorum.
diyalog sahibi, çelikten sinirlere sahip bir yazarımızdır. kendisine saygılarımı sunmak borcumdur.

edit: beyefendiliği ile beni utandırmıştır. kendisine yaptığım benzetmelerden dolayı da özür dilerim ayrıca.
marangoz olan yazardır, ikea ocağına incir ağacı dikmiştir.
nickiyle gecenin bu saatinde yarmış insandır.
oha ne güzel bir nicktir o ya. merhabalar.
(#18174677) bayağı göldürmüş espirikli yazar. ilginç.
ileri görüşlü nick.
sabaha karşı şakirt da olmuştur. bunu söyleyenler nerelerine dayanarak bu çıkarımda bulunuyorlarsa bulunmasınlar.
kaçan obama olsun yazarı.
görsel
http://www.youtube.com/watch?v=MNXRpDc_RRA parçayı armağan ettiğim dost yazar.
abazan yazardır.

sözlükteki bayan yazarların nickaltına entry girmekten başka bir halta yaramaz. arada gelir başka yazarların nick altına sıçar, bazen de bordo klavyeli olur.

bi gün oturup bu adamın bayan yazarların nick altına yazdığı bütün entryleri ifşa etmek lazım. arkadaş adam duble abaza... bi tane entry de girmiyor, en az üç entry giriyor.

çok merak ediyorum, veriyorlar mı acaba buna? bu adamın önünde domalacak insan var mı acaba? *
entry geçmişi detaylı bir şekilde incelenebilir.

(#19948549) sözü edilen olaydaki kişiler ise arkadaşımdır ve bu onlara karşı büyük bir ayıptır. Ahlaksız herif. Taytsız denen adam, Hem çamur atıp insanların günahını alır hem de ikinci kişilerin üzerine konuşup terbiyesizlik ahlaksızlık yapar.
(#19948564) (#19948549) mesajlarını yazanlardan ağır ithamlar yiyor. Birisi ağır troll, diğeri şu an çaylak. Anlayın durumu. Haketmediğim ve doğru olmayan şekilde eleştirilmek üzer. insanların gözünde, yazdıkları şekilde adammış gibi düşünülmek istemem. insanların da aklında olsun.

saygılar.
(bkz: #20073776)

güldüm.
hadi 3 tamı anladık da o robot neden yavaş yazıyor? benim imla hatamı düzeltirken kendi mesaj kutusunun bir daha yanmayacağını bilmeyen yazardır.
edit: en uzun tuş hangisi ben bulamadım daa...
Helal olsun dedirten yazar. Sukusunu verdim (#15628788).
sözlük formatı dahilinde insanlara bel altı vuranlara sözlük formatı dahilinde küfrettiğini kabul etmiş ve küfre devam edeceğini bildirmiş yazardır. Bu açıklamanın ardından gelip de nick altına "ay canım çok şeker" yazanları takmıyoruz.

Not: bu 2. Bildiridir.

Not: bu da 3 http://www.uludagsozluk.com/e/20238654/

(#20230834) yazar burada bordo klavyelileri sevmeyiz demiş ama kendisine yol vermişler, silmişler tipi. Biz sözlük dışında meydanlarda neyi savunuyor nasıl yaşıyorsak sözlükte oyuz.
sözlükte şu saatlerde yalnız olduğumuzu düşündüğüm nesildaş yazar. gülümsetiyor.
kesin melez yoksa tek irktan bu kadar zeka toplanip gelemez .