bugün

entry'ler (71)

radyo uludağ

yayın yapmayı özlediğim radyo.

radyo uludağ

aronli armudun sapı üzümün çöpü adlı programla yayındadır.

sözlük yazarlarının mezun olduğu liseler

a.m.k rize lisesi
edit:ali metin kazancı rize lisesi *

fikuku

başımın tatlı belası. atsan atılmıyor satsan alıcısı yok * ömür boyu sırtımda bir yük * entry yazmaya üşenen genç yazar...

japonella

özledim be... kimle uğraşcam şimdi ben :( kimi sinirlendiricem. bana kim fal bakacak.

yazarların favori çizgi film dizi müzikleri

şirinler. la la la la la laaaa... la la la la laaaaaa.... *

japonella

everyday you are chappulling.

3 tam 1 robot

hadi 3 tamı anladık da o robot neden yavaş yazıyor? benim imla hatamı düzeltirken kendi mesaj kutusunun bir daha yanmayacağını bilmeyen yazardır.
edit: en uzun tuş hangisi ben bulamadım daa...

aronli

kıskanç,cadı,çekilmez,inatçı,huysuz,dediğim dedik,atarlı,bencil,ukala bir yazardır. bu öz eleştiriyi yapmamın nedeni içimdeki çocuk beni ele geçirdi. uzak durulması gereken bir yazar olup öneriye uyulması şiddetle tavsiye edilir.

japonella

zalimsin japonella zalim. seni vicdansız,seni insafsız,allahsız,kitapsız *

radyo uludağ

sayko için çalıyoruz. bekleriz.

japonella

dinleyen bilir. yaptığımız yayına çamur atmaya gerek yok. gereksiz kişilerce sabote edilen yayınımıza her zamanki gibi devam edeceğiz. nicki gereksiz şahıslar yaptıklarının bedelini ödeyecek. kimsenin hakaret etmeye hakkı yok. sizi seviyeli konuşmaya davet ediyorum. japonella aldırma bu karalamalara seni bilen biliyor zaten. 3-5 şuursuzun lafına kimse itibar etmez.

radyo uludağ

armudun sapı üzümün çöpü yayında.

ali ihsan varol

tepkisini zekice göstermiş. anlatmak isteğini gayet iyi anlatmış. helal olsun gerçekten duyarlı bir vatandaştır kendisi.

radyo uludağ

japonella ile yayındayız.

radyo uludağ

armudun sapı üzümün çöpü adlı programla yayındayız.

radyo uludağ

japonella ile birazdan yayına gireceğimiz radyodur.

radyo uludağ

japonella ile yayına gireceğiz. ülkede olan direnişlerden bahsedeceğiz. bir şeyler söylemek isteyen varsa skype bağlantısı ile bize katılabilir.

tayyip in dört günlük yurtdışı gezisi

başbakanın direnişten kaçmak için kendince bulduğu bir kaçış yöntemidir. halkın uyanması zor gelmiş olsa gerek yurt dışına çıkarak kaçmaktadır.

üç maymun

NTV görmedim CNN duymadım HABER TÜRK bilmiyorum. bu oyunu oynayan tv kanallarıdır. bunlara daha niceleri eklenebilir.