bugün

grip olan da 2 haftadan önce iyileşemiyor. kimi görsem antibiyotik kullanıyor. korkumdan gittim aşı oldum bende.
Mikrop torbası yabancıların türkiye istilası sonucunda birçok mikrobik hastalık gibi patlama yapmıştır.
Bugün acile gidip 2 gün rapor almak zorunda kaldım.oksuruk, eklem ağrısı,ateş var.
1 ay önce bende boğaz yanması, halsizlik ile başladı 2 haftaya zor iyileştim.

bence bu covid ile birleşmiş olabilir bayağı ağır geçiyor.
kaçırmayıp yakalandım.
boğaz kaşıntısı öksürük sinüzitle beraber.
kedimin de burnu akıyor süğürleniyor.
kedime ilaç başladım.
Kuru Öksürükten artık gına geldi öksürmekten bir hal olduk enteresan bir grip furyası var.
evden dışarı çıkmadığım için henüz bana musallat olamayan ama çevremde çok acı şeyler duyduğum uzun süreli dirençli yeni tip virüstür.
Bana bulaşmayan bir salgın. iddia ediyorum bana bulaşamaz.
Yarramı yesin. Evet şu an bundanım.
s.ocağındaki dra 2 ayı geçiyor hastayım dedim.
antibiyotik verip ekledi geçeceğini sanmıyorum herkes senin gibi dedi.

akey bebişim dedim.
eczanade de bu konu hakkında gizli bir konuşmaya şahit oldum ama kulaklar arızalı anlayamadım bir virüsten p ile başlayan bir ilaçtan bahsediliyordu.
duymuyor gibi yapıp dinledim ama anlamadım.
Domuz gribi salgını diyenler var.

Geliy geliy, geri gidiy. Bitmiyor bir türlü.
Boğazlarım şiş, başım ağrıyor, öksürüyorum, Burnum tıkalı, halsizlik var daha ne olsun...
camış gribi.
alkolik bir arkadaşım adam zaten 70 kilo en son gördüğümde 45 falan gibi gözüküyordu. sikerim benden uzak dur dedim.
kedim hasta zaten balım.
Her sene bir şey uyduruyorlar artık. Yakında aşı satmaya başlarlar.
tuhaf bir salgındır. öldürmüyor, süründürüyor ve bir türlü geçmiyor. bir de göründüğü kadarıyla müthiş yaygın.
2 yeğenim de gribe yakalanmış. birinden birine bulaşmış. bana da bulaşmasın diye çok yakınında durmadım.
10 gÜNDÜR BENi geberten salgın.