bugün

antichrist superstar albümünde bulunan bir marilyn manson şarkısı daha. sözleri;

Anti-choice and anti-girl
I am the anti-flag unfurled
Anti-white and anti-man
I got the anti-future plan
Anti-fascist, anti-mod
I am the anti-music god
Anti-sober, anti-whore
There will never be enough of anti-more

I can't believe in the things
That don't believe in me
Now it's your turn to see misanthropy
Anti people now you've gone too far
(Here's your) antichrist superstar

Anti-money and anti-hate
Anti things I fucked and ate
Anti-cop and anti-fun
Here is my anti-president gun
Anti-Satan, anti-black
Anti-world is on my back
Anti-gay and anti-dope
I am the faggot anti-pope

I can't believe in the things
That don't believe in me
Now it's your turn to see misanthropy
Antichrist superstar

(This is where your faith ends)
1996!
1996!
1996!
1996!

Anti-peace and anti-life
Anti-husband and anti-wife
Anti-song and anti-me
I don't deserve a chance to be

Antichrist superstar
Yaş 14, Çeçenistan, Türkiyeli Avrupa futbol şampiyonası, olimpiyata bomba, Taliban, kofi Annan ve dvd çıkar piyasaya, Özdemir sabancı suikasti, kardak kayalıkları, türksat 1c, kumarhaneleri kapat ve susurluk, aç bir efes koraç kupası şerefine.
vehbi koç bile ölür, zeki müren, tanju okan ölür ve sırma saçlı olurlar.
naim süleymanoğlu 'nun, kendi ağırlığının üç katını kaldırmasına ve halterde üçüncü olimpiyat madalyasını boynuna takışına tanıklık eden yıl.
pek bir iyi hatırladığım senedir nedense.

ömer lütfü topal ve tevfik ağansoy öldürüldü, sabancı center basıldı, ölüm oruçları tutuldu, alpay özalan'la goran vlaovic nişanlandı, atletico madrid la liga şampiyonu oldu, fatih terim galatasaray teknik direktörü oldu, cimbom'um ali sami yen'de fener'den 4 yedi, sanat güneşi* söndü, solomos solomou'nun beyni dağıldı, opel vectra kasa değiştirdi, mustafa sandal'ın gölgede aynı albümü piyasaya çıktı, bizim derin abilerin abdullah öcalan'a suriye'de bulunduğu bombalı süikast girişimi tam bir komediyle sonuçlandı.

daha bin katı sayılır, bereketli seneymiş vesselam.
(#10254279)
2014 ygs ve lys'ye girecek olan, son kez dershaneye giden, geleceğin eğitim sistemi hakkında fikri olmayan, mezuna kalmaması gereken tayfanın doğum yılı.
kapı önünden çalınan broadway marka arabamızın üretim yılıdır. *
http://www.youtube.com/watch?v=_0zEY_rY1jE
3 kasım 1996
06 AC 600 plakalı mercedes.
niyeyse hep aklımda yer edinmiş bir seneydi 1996. sanat güneşimiz zeki müren, hamiyet yüceses ve türkiye'nin en zengin iş adamı vehbi koç yaşama veda etmişlerdi. bir de ülkeyi karanlığa gömmeye çalışacak olan erbakan başbakanlığındaki refahyol hükümeti kurulmuştu. tansu çiller, mesut yılmaz, bülent ecevit, deniz baykal, alparslan türkeş siyaset arenasındaydı. yavru vatanımızın cumhurbaşkanı rauf denktaş sık sık haberlerdeydi.
Doğduğum yıldır. .
http://alkislarlayasiyoru...-039nin-en-hit-10-sarkisi
ekleme: 12 yaşında olduğum yıldır.
2 yaşında olduğum yıl.
Kahveye girebildiğim yıl, ehliyet aldığım yıl.

Edit. Birde o yıl yaşadığım şehre 1 buçuk metre kar yağmıştı hem de Kasım ayında.
10 yaşındayım.
Bin dokuz yüz doksan altı mı? Araba modeli mi?
Dünya'ya gelerek ailemi mutlu ettiğim yıl, sanırım o yıldan sonra da pek mutlu edemedim.
Daha yoktum..
iki sene sonra doğacaktım annem ve babam yeni evlenmişti.
bir üst klimalı modelim . Edit: 95 liyim üst mü demem lazım alt mı cahil bir köylüyümde.
6 yaşındaydım vay anasını yaş ilerliyor bee.
ilkokula başladığım yıl.

Vay amınskim. Ne kadar çabuk geçmiş..
Kulaklığıma "Gülecek, konuşacak, dinleyeceksin. Saat üçe doğru bir temmuz gününde." denilen yıl.
Türkiye nin zorlu zamanlarda olduğu yılların sonuna doğru yaklaşılan yıl. O zamanlar arabası olanlar zengin adam olarak bilinirdi. Hee birde tuplu renkli televizyonun yılları.
Üniversiteyi kazandigim yıldı. Aslan yelesi saçların moda olduğu, kızların vatkali gömlekler giydiği zamanlardı. Tekel birası ucuzdu her yerde bulunurdu. Dar paça 6 plili kumaş pantolonlar vardı, oduncu gömlekleri modaydi. Uzun samsun 35, Marlboro 50 bin liraydi. Cep telefonu zengin bir zumrede bulunurdu, anca şehir merkezlerinde çekerdi. Sony dijital walkmani olan kraldı, bi de portatif CD çaları olanlar... Ödevler tezler kütüphanelerde yazılır, sohbetler çok güzel geçerdi çünkü kimsenin elinde cep telefonu yoktu. Velhasıl güzel zamanlardı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar