bugün

dün itibari ile Kezmana karşı anlamsız ve salakça bir kart gösteren, insan...
sahanın içinde gezmekten başka bişe yapmayan insan. isminin hakkını veriyor.
soyismi ünlü bir terlik markası olan hakem. umarız hayatında çok bariz hatalar yapmaz.yoksa sonuç,,
(bkz: terliksi hayvan)
bu akşam kartları havada uçuşturacak olan hakem.
dun aksamki antalyaspor besiktas macinda izleyip hayran oldugum, gelecekte hedefimin hakemlik olmasina sebep olmus adam. ahah, o nedir lan oyle, "ben kararimi verdim birader, indir o eli" diyor resmen. hepsi boyle olsa keske hakemlerin.
dün oynanan antalyaspor beşiktaş maçında izleyip dumur olmama sebep olmuş adam. ilk defa bir hakemin "huaaaaoğğğrkkk puuuğ" şeklinde balgam attığını gördüm sahaya. bu hareketinden anlaşılıyor ki oldukça delikanlı bir hakem kardeşimizdir. *
bugün oynanan maç esnasında, lincoln'ün yaptığı korner direğini sökme hareketine sarı kart vermeyerek yanlış yapmıştır, ancak sarıyı göstermedikten sonra lincoln'ün en ufak hareketini gözlemek ve çarpma diye nitelendirilebilecek bir elle temasın sonrasında kırmızı göstermesi ile ne kadar eyyamcı bir hakem olduğunu da göstermiştir. kendisine soruyorum, o açığı bulamayıp o dakikada lincoln 1 gol daha atsaydı, galatasaray'ın haklı galibiyeti ne kadar büyük bir gölge düşüreceğinin farkında mısın?
servet golü elle atmıştır. muhtemelen devre arasında bunu öğrenmiştir. sonrasında sabri'ye yapılan tartışmasız penaltıyı vermeyerek diyet ödemiştir. lincoln'u atması grekirken atmamıştır, sonra olmadık yere atmıştır. barosun mis gibi indirdiği topa, el var diyerek de baros'u çileden çıkarmıştır. lanet olsun böyle hakemliğe. hata hatayla kapatılır mı?
19 ekim 2008 galatasaray trabzonspor maci ile eyyamcı damgası yiyecek olan...

bünyamin gezer: +
dördüncü hakem: -

- alo bünyamin abi ne gol attı ya demi lincolin? organize olurlarsa kralını tanımazlar dediydim sana.
+ he ya güzel vurdu ipne. lan yoruldum artık bi arıza çıkmadan bitse şu maç.
- anaaam anaaam anam. (ayağı takılıp düşer gibi olur) o ne ya!.. lan dur şerefsizzz. bırak o elindekini. hooop birader amcaoğluuu!..
+ ne diyon la sen?! ne oluyor orada. ulan bu santra yolu da ne uzunmuş. oof!..
- bünyamin abi! bu çakal korner bayrağını söküp samba yaptı. valla sarı kartı da var. atak mı la allaan artizini? ehehhe.
+ yok olum daha neler. adamlar nefis gol attı lan. bunun üzerine adam atılmaz. dur nasıl olsa bi kapçıklık yapar o. kanında var ipnenin. o ara tereddüt etmeden atarım ben onu.
- abi hep beraber maç yönetelim ya vallahi çok eğleniyom ben. eheheheh...
erman toroğlu + şansal büyüka * .

* hocam lincoln aldı bayrağı eline
+ şimdi lincoln avrupalı ya entel çocuk gitar çalıyo
* ?
+ hani saz çalsa anlar bünyamin ! atar ama, gitar çalıyo
* bakalım hocam bünyamin gezer nerde
+ bünyamin geziyo .

tanım: erman toroğlundan fena ayar yemiş olan hakem .
gs maçında yapmış olduklarını fb maçında yapmış olsa, şu an özgüç türkalp'in olduğu yerde olacak hakem.
(bkz: zamanın ötesi)
saat 19 itibariyle muhtemelen besiktasi yakacak olan hakem.
29 kasım 2008 fenerbahçe beşiktaş maçı'nda çok zevkli ve gollü geçeceği belli olan maçı gösterdiği ucuz kartlarla rezil eden hakem. standartı da yoktu kartlarda bir cisse'ye gösterdiği kartlardaki pozisyonlara bakın bir de luganonun nobre'ye atağa kalkarken çelme taktığı pozisyona.
"bu hakemin velisi kimse ciksin disari lutfen." dedirten insan.
(bkz: bu tavugun velisi kimse ciksin disari lutfen)
otoriter ve dürüstlüğüne güvenebildiğimiz ender hakemlerden biri.kuru gürültüye pabuç bırakmayacak karakteriyle büyük hakemler arasına ismini yazdırabilecek potansiyele sahiptir.arkasında durulmalı.
türkcell süper lig'de görev yapan en dürüst hakem. galatasaray aleyhine bir maçta 12 penaltı verse niye verdin demem, öyle görmüş derim.
erman toroğlu'nun tanımlaması ile "saf bir oğlan."
13 mayıs çarşamba gününki bjk-fb kupa finalini yöneticek hakemdir.çok suratsızdır şahsen hiç güldüğünü görmedim.
beşitaş-fenerbahçe türkiye kupası finalini yönetecek olan asıl mesleği polis olan hakemimiz.
bülent yıldırım, yunus yıldırım gibi hakemlerin fifa kokartı taktığı türk hakemliğinde, bu ikisinden de daha fazla fifa kokartı'nı hak eden genel anlamı ile başarılı hakem.
fenerbahçe'ye acımış olan adamdır ki malca bir penaltı vermiştir onlara.

(bkz: vurma beşiktaş yeter)
kupa finalinde verdiği penaltıyla keyfimin içine etmiş hakemcik. lan tüm maç iyiydin. niye böyle yapıyosunuz olm!
gezsin gezsin de yeşil sahalarda değil... dediğim hakemdir. ona rağmen kupa bizimdir.
en olmadık yerde en olmadık penaltıyı fenerbahçeye vermiştir.
türkiye nin en iyi hakemi olduğunu göstermiştir. beşiktaş - fenerbahçe kupa derbisinde tek hatası fenerbahçe ye penaltı vermek olmuştur.d