bugün

2019-2020 sezonu ziraat türkiye kupası yarı final rövanş maçı. 21 nisan 2020 tarihinde oynanması planlanan fakat covid 19 nedeniyle ertelenen maç 20:45'de başlayacak ve ülker stadyumu fb şükrü saracoğlu spor kompleksi'nde seyirsiz olarak oynanacaktır. ilk maçı trabzonspor 2-1 kazanmıştır.
iki şikeci i*nenin maçı
Bizi ilgilendirmez

Körler sağırlar birbirini ağırlar.
Şerloka dikkat etmemiz gereken maç.
görecez kimin çıkarmadan 3 posta atacağını.
Yaylanın çocukları kazanacak.
Seyirci olsa oradan çıkamazdı hamsiler. Seyircisiz maç çok farklı ama. Sıkıcı ve motivasyonsuz olabiliyor. Umarım turu geçeriz ama maç zor olacak iki takım için de.

Başarılar fenerbahçem.
Trabzon sizi evirip çevirip ağzınıza dukayı sokar.
Şifresiz yayinlanacak maç. Ama izlermiyiz sanmam.
hakemin türlü oyunları olmadığı takdirde trabzonun rahat turlayacağı maç. (yener demedim, turlar dedim)
Fenerbahçenin önü hakemlerle çok kesildi, hamsiler kadıköyden şansa çıkabildiler, fenerbahçenin olucak bu tur. Ozanın olmaması büyük kayıp
1 1 berabere biter.
seyirci olmayınca maça 15 saniye bile bakınca sıkılıyorum.
sorloth' un fenerbahçe savunmasını çok zorlayacağı maç. trabzonspor yenilmez. ancak hakem hatası ya da şansla fenerbahçe kazanabilir.
trabzonspor lehine entry giren tüm yazarların karmasına teker teker baktım birinin mi bile karması artı olmaz arkadaş!? Her yerde kalitenizi belli ediyorsunuz.
Hamsiler on senede bir böyle havaya girerler.Bu akşam koyar geçeriz havalarını alırız tetikçi Cüneyt izin verirse.
gsnin feneri destekleyeceği maç.
sen git hakeme arkadan kalleşçe saldır, sonra saldıranın amcası çıksın iyi yaptı desin şiddeti meşrulaştır sonra neden seyirci alınmıyor.

ulan seyirci dediğiniz beyinsiz ordusu.

dipnot: her fener maçında olduğu gibi yine hakem federasyon güzellemeleri yapılan maç. fener 2 sezondur hakemi de yenmeden maç alamıyor ama yine algı peşindeler.

işte maçtan önce kesin şike olacak deyip de maç sonunda fenerbahçe kaybetti diye dalga geçen kişi aynı kişi olunca ne kadar kahpe olduklarını yüzlerine vurmak da suç oluyor, ben bunu anlamıyorum.

iyi olan kazansın, umarım fenerbahçe iyi olur. ilk maçı defans oyuncusu olmadan oynamıştı fenerbahçe, bu maç iyi savunmayla tur gelebilir.
Fenerbahçe' nin ne yapıp edip alması gereken maçtır.
Trabzonspor 2 kulvarda yarıştığı için kaybetse de bişey olmaz. Ama kim istemez 2 kupa kaldırmak.

Dileğim ise bolca kırmızı kart çıkması, maçın iptal olması. Fakat 2 kadroda da tahrik edici futbolcular yok dolayısıyla 3ten fazla kırmızı kart çıkmaz.
1/0 oynadım sizde oynayın.
galatasaraylıyım. inşallah fener kazanır.
Haksızlıktır amk ilk maç trabzonda seyircili oynanmıştı. Şimdi kadiköyde seyirci avantajı yok aka gol yesek 2 gol yemiş gibi sayılacak.
Kanser olucam amk kanser ya ...
Ya daha tv yi yeni açtık fener ne ara yedin aq...
Altay kovası yüzünden başlamadan biten maç.
2-2 bitecek bir maç gibi gözüküyor. Trabzon biraz isteksiz oynuyor ama tur atlayacak.