bugün

trabzon evire çevire sikertmiş adam hala gelmiş ne bekliyordunuz trabzonun arkasında bakan var diyor. kafalar pırıl pırıl.
(bkz: ekubandan koşu var)
2019-2020 sezonu ziraat türkiye kupası yarı final rövanş maçı. ilk maçı 2-1 kazanan trabzonspor bu maçı da deplasmanda 3-1 kazanarak 2019 20 sezonu ziraat türkiye kupası final maçını oynamaya hak kazanmıştır.
Deniz türüç'ün oyundan çıkarken sergileme cesareti gösterdiği tavırlar, fenerbahçe futbol takımının içinde bulunduğu başıbozukluğu ve vurdumduymazlığı ortaya dökmüştür.

Sezon sonuna kadar idare edilecekse sorun yok, değilse rakibimiz olan bu kulübü iyi günler beklemiyor demektir.

Maça gelince; sonuç beklenen "normal"dir.
Sorloth un gezdire gezdire koyduğu maç hahahahha.
ali koçun yine vizyonunu konuşturduğu fenerbahçenin yine vasat defans oyuncularıyla dikkat çektiği 23 yıl aradan sonra tsnin fenere karşı galip geldiği oyunculardan çok hakemin konuşulduğu boş bir maç.
Ali Koç vizyon diye diye anasını sikti lan kulübün.

Not: Galatasaraylıyım
damat örtmeden koydu örtmeden. kudurrrrrrrr amk civcivi
ali koç'un saltanatının yıkıldığı maç.
ne bekleniyordu ki?
fener aziz sonrası freni patlamış gamyon gibi.
damat bey malumunuz trabzonsporlu.
bu sezon ya başakşehir ya trabzonspor şampiyon olacak.
fener süt kupasını alsa ne olur almasa ne?
iyi geceler, haydi hamsili pilav kaşıklıyoruz şimdi.
- Deniz Turuc’u oyundan al da tur atalim
+ tamam simdi hallediyorum
görsel
Arka 5’li, iki kere Ersun Yanal’i yedi ve simdi de Ali Koc’u yiyor...

Kasit ariyorum artik...
Gustavo, muric, ferdi haric takimin kalani komple gonderilmeli.

Volkan ve emre nin sportif direktörlük ve hocalik isleri bana pek iyi olmayacak gibime geliyor.

Ts ye helal olsun. Adamlar tas gibi takim. Hak ettiler. Sampiyon olamazlarsa üzülürüm.

Ulan ekuban sen neysin be oyle...
Maklubeci ile devam!
Volkan mi yonetiyor, Maklubeci mi, yeni gelen Tahir Hoca mi belli degil...

Koskoca Fenerbahce bu ya!

Lise takimi mi bu arkadas, kenarda kim var belli degil. Sene sonu gelecekmis hocamiz, Guardiola falan sanirim bu kadar gizlendigine gore! Fenerbahce takimi, ceza yokken, cep telefonu ile oyuncu degistiriyor... ve avrupa bileti icin sezonun en onemli macinda. Soyleyeceklerim bu kadar...
Sorloth’a bakinca Vedat’a 10 milyon veren cikarsa ne olayim...
Fenerbahçe 4 oyuncu değiştirdi mevlüt, jailson, ekici ve ferdi.

Nasıl oluyor bu iş?

Ek: niye eksiliyorsunuz olm bilmediğim için soruyorum kupa da 4 oyuncu hakkı mı var?
Abdülkadir Ömür yer sofrasında yiye yiye ayağa kalkmayı unutmuş.
Muriç bitmiş.
Heyecanlandım bir an meğer Türkiye kupası maçıymış.
trabzon alır ama biraz öne eğilirse daha iyi alacağı maç olacaktır.
Deniz türüç ü neden çıkarırsınız!?
Yedek kulübesinde kimse deniz türüç'e "hayrola birader sen ne ayaksın?" diyemiyor. Çok ilginç.
mehmet ekici oyuna girdi. oyuncu değişikliği yaparak sahada oyuncu sayısı eksilen tek takım fenerbahçe.
Biraz daha isabetli pasla fenerbahce ilk yarıyı daha iyi kapatabilirdi neyse ikinci yarıya bakıcaz artik.
Kazma deniz kariyer golü attı aq.
Deniz turuc hell yeah adamimsin meen.