bugün

tanım : ilginç bir hayal konusudur.
ali ağaoğlu nun yerinde olmak isterdim. bakalım para beni değiştiriyor mu ? nasıl bir duygu acaba ?
O'nun yerinde olmak isterdim.
Ne düşünüyor diye bilmek isterdim.

o sevdiğim birisi değil *
Tabiki de adriana lima olmak isterdim. Acunun altina yatmak yerine daha zengin ve yakisikli adaylar var. Hos suan acun bana gel dese kosa kosa giderim.
rahmetli christopher mccandles olmak isterdim bak yada danny greene.
tayyibin yerinde olmak isterdim.

nasıl rahat olabiliyor o kadar merak ediyorum. nasıl çıldırmıyor. bu kadar insanın ahıyla nasıl hala gülebiliyor.
hiç bir şey olmamış gibi.
çay ocağı sahibi olmak isterdim kim olduğu farketmeksizin. zaten fakültede sınıfa bi giriyorum çay ocağından farkı yok. hani çay ocağına kadın geldiğinde garip garip bakılır ya biz de kız geldiği zaman garip garip(!) bakıyoruz sıkıntı yok.

not: mak mühendisliği gazisiyim.
Bütün pasaportsuzları ve çalışma izni olmayanları sınır dışı edebilecek biri olmak isterdim. Ama zaten bu bir günde yapılabilecek bir şey değil sanırım.
Jennifer Lopez'in ya da Shakiranın yerinde olmak isterdim.
uber zengin birinin yerinde olmak isterdim.

bir gun boyunca yapabildigim kadar alisveris yapardim ve hepsini (o gun icinde alabildiysem eger) yeni aldigim eve stoklardim. ve tabi paralari da.
ali ağaoğlu olurdum. bütün hesaplarımı kendi üzerime yatırıp ertesi günden itibaren hayatımı değiştirirdim. *
cumhurbaşkanının yerinde olmak ve dağıtabildiğim kadar para dağıtmak isterdim.
(bkz: 23 Nisan)
Johnny Sins in yerinde olurdum ... adamdaki kobra baska kimde var.
bill gates olmak isterdim.

Microsoft hisselerine kendime satardım. Paraları da cebe.. Yok lan sığmaz onlar. Neyse bankaya atardım. Sonra mutluca yaşa.
taipin yerinde olup intihar ederdim hiç değilse millete bi faydamız olurdu belki.
birgün ne amk. hayallerimiz bile sınırlı şunu iki hafta ya da 3 ay yapalım.

zengin biri olnayı hayal etsem; ben 10 saat uyuyan birisiyim geriye 14 saat kalıyor zaten istanbul trafiğinde günlük 4 saat geçiyor. 10 saat zengin hayatı yaşasam ne olur yaşamasam ne olur.