bugün

Doğru yolu bulur, Fenerli olur inşaallah. Benim gibi. Allah'ım; bu çocuğa hidayet ver! Fenerli olsun, doğru yolu bulsun! Amin.
Evinizde 80 dk 10 kişi oynayan fenerimize gücünüz yetmedi, isabetli şutunuz yok. Teke tekte sizi ezim ezim ezdik. Hadi eyvallah.
(bkz: olur öyle)
takipçi sayısı doğum yılım olmuş. maşallah takipçisi bol bir yazar abimiz.
Avukatlar günü kutlu olsun.

inşallah işsizler günü vardır ve günümüzü kutlayanlar olur.

(bkz: işsazı issinin issassız)
zaman zaman fazla tepeden bakıp rahatça argo kullanması beni üzse de ciddiyeti ve kalitesi ile örnek bir yazardır.
Avukatlar gününü kutladığımız yazar.
Bu kutlama karşılığında Ankara'ya yolumuz düşerse, ne tür güzellikler yapacağı merak edilendir.
Konaklama, yeme içme vs.
sağolasın değerli bik bik eksik olma.
Avukatlar günün kutlu olsun sözlüğümüzün avukatı.
Tüm karizmasını ifade eden başlıklarıma ve saygıma rağmen, bir yazarın eski bir nickim hakkında açtığı başlıkta alaycı bir yorum yaparak beni çok kırmış olan yazar. Çok üzüldüm cidden.
Aman guzum kavga etmen, bizi ekşicilere Güldermen, birlikte gonya'ya gidin orada etli ekmek yiyin.

görsel
canoo sana olan tepkim şudur kardeşim;

https://www.youtube.com/watch?v=pNoAipfLeKE
Yersin de 3 un 1 ini sanki kankasjdkdkskks.

Evet
Cano, biranın yanındaki tuzlu fıstık gibi yerim bunu hshsh..
Bence kafes dışına davet et kanka. Kaçman kolay olur. Puahxjxjdkkd.

Evet
Kırmızı tuborg'un bana verdiği yetkiye dayanarak seni kafes dövüşüne davet ediyorum.
Dövüşteki tek kural, iki elin ve ayakların bağlı olacak..
Adam sözlüğe asaağğlet öğretiyor asağğlet.
(#46900859) ile tam onikiden vurmuş yazar.
Kızlar beğeniyorsa kesin bir sahtekarlık vardır *
Uyduruk bankanın yozgat şubesi’nin dolar milyoneri mudisi…

Aslında sözlüğe fazla bir adam ama sanıyorum insan anılarını kolay kolay terk edemiyor.
Sen anlayamazsın True. Benim için burada. Agshsjsk.

Evet
true en sonunda benden almak için çok uğraştığın o dayağı yiyeceksin az kaldı. bu kadar kaşınanı kaşımayanı allah bile affetmez zira.

şurada kendi halimde yazıyorum efendi gibi, durup durup bana sarıyorsun...hayır ille yıllar önce gömdüğüm manyağı mı çıkartayım içimden onu mu istiyorsun anlamadım ki... bak aslanım; kibritle oynayan ya kendini yakar ya evini...sen sen ol kibritten uzak dur, ateş görürsen de kaç... benim bu mecradan insanlara sarmak huyum değil.

beni bu yaştan sonra huy sahibi yapma.
tam bir ekşici tipi olmasına rağmen burada takılmasını bir türlü anlayamadım.
Viski içerken balkona çıkar ve totosu donup içeri girer. Masal da burada bitmissssss...kskskskssk.

Evet
Amirine bir tartışma sırasında kafa atıp burnunu kırdığı için büyük bir şehrin cinayet masasından ayrıldıktan sonra yazdığı polisiye romanlarla büyük başarı kazanmış, tanınmış, yazdıkları 20 dile çevrilip 40 ülkede yayınlanmış, hukuk ve avukatlık lisansları ile saul goodman’ ın daha yakışıklı, şık, soğukkanlı, ciddi halini andıran kaliteli ve cesur yazar. Havana purosu ve jack daniels içerken hemingway okumayı sever. Nijeryalı ve japon komşuları onu görünce “ Galatasaray ! “ diye heyecanla bağırır. Harley davidson sürüp chloe adlı, 28 yaşında bir polisle çıkıyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar