bugün

ülkeyi terk etmek

Terk edeceğin zamanın gerçekten çok önemli olduğu bir durumdur. Bu saçma günleri yaşayacağımız geziden beri belliydi doğru olan en geç 2015 te terk etmekti ama “du bakali nolcek” düşüncesi hep spru işareti bıraktı, ne de olsa gezi olmuştu ve umut vardı..yokmuş * üstüne bir de küçük bir kız babası olduğunda bu ülkenin geneliyle ortak paydada ne paylaştığını sorgulamaya başlıyorsun. Zaten sonrası basit.. euro 6 tl civarıydı eşimle bu kararı aldığımızda, ufaklık yeni doğmuştu ve koşa koşa terk ettik * keyfimiz yerinde, reyiz sağolsun sayesinde sürekli tl bazında zam alıyorum * ) gençlere tavsiyem, ülkenin ve kurumların çürümüşlüğü ve yozlaşması, düzeltmeye çabalayacak sınırı çoktan aştı, bemim 25 sene kaybedwcek lüksüm yok..gidin abicim, tabir-i caizse siktirolup gidin..yaşamak böyle bişey değil, türkiye’de karşı karşı kaldığınız şey yaşamak değil. . Her halk hakettiği şekile yönetilir ama ben bunu haketmiyorum deme hakkınız var..euro bölgesinden selamlar, sağlığınıza.. ha bira 70 cent onu da söyleyeyim de içim rahatlasın *