bugün

huawei mate 20 lite

Telefonu almadan once cok arastirdim ama aklimda hep soru isareti vardi markadan dolayi cevremde p20 lite ve Mate 10 pro var ikiside cok memnundu. Telefonu almadan once asus zenfone 5 samsung 50 samsung a9 gibi bir modeller arasinda gidip geliyordum dogru kararin huawei mate 20 lite olduguna karar verdim. Cihazida istinye park magazasinin acilisindan aldim 2080 Lira ya. Biraz karlı oldu. Telefonu 3 gundur kullaniyorum ilk izlenimlerimi aktariyim sarj konusunda gercekden mukemmel sarj problemi olan telefonu cok kullanan birisi rahatlikla alabilir. Performans olarak ise pubg ve asphalt 9 yukledim denemek amacli 2 side rahat kasmadan oynuyor guzel.kamera konusunda ise yapay zeka ile birlikte cok guzel olmus gercekden cok iyi fotolar yakalayabilirisiniz.Eksi yonler ise tam ekran olmuyor youtube de bir video izlerken kenarlardan bosluk kaliyo onuda parmak hareketiyle yaklastiriyosunuz ama videoyu yakinlastiriyo baska bir numarasi yok buda goruntu kalitesini biraz dusuruyor.Kulaklikda rezalet onuda belirtiyim. Telefondan oyle cok iyi performans beklemeyin. Orta ust segment bir cihaz . Ben telefonun fiyati dolayisiyla oneririm herkese alinir kullanilir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar