bugün

recep tayyip erdoğan

eleştirilemiyor.

artık hiçbir tv kanalında tayyip erdoğan aleyhinde tek bir cümle kurulmuyor. göremezsiniz.
( kurulsa hem kanal kapanır, hem de söz konusu kişi ve kişiler işinden değil mesleklerinden olur)

artık hiçbir sanatçı ( korkusuz 2-3 kişi hariç ) tayyip hakkında olumsuz konuşamıyor. duyamazsınız.
( konuşursa hedef tahtası olur ve sanat hayatları sekteyi uğrar, yavaş yavaş alayı harcanır )

özetle insanlar rte'yi sevmese bile ''seviyorum'' gibi davranmak zorunda kalıyor. devir enteresan bir şekilde değişiyor. reis bey de ne derse, ne yaparsa ve ne söylerse hep haklı görünüyor. kimseden çıt yok.

şimdi ben ülkenin her hangi bir köyünde garip bir öğretmen olarak soruyorum, bir güvenlik görevlisi, ne bileyim su işleri müdürlüğünde çalışan bir elaman olarak soruyorum

eskiden yıllardır fettullah gülen'in sağ kolunda bulunan tayyip erdoğan '' kandırıldık, allah bizi affetsin '' deyip milletten özür dileyince bir şey olmuyor da,

neden bu öğretmenler ve diğer birçok çalışan '' allah bizi de affetsin, biz de kandırıldık '' deyince kaileye alınmıyor.

cumhurbaşkanı görevine devam ediyor ama öğretmenler açığa alınıyor.

garip.

yani '' fettullah gülen cemaatinden ayrıldım ben '' diye herkesin zamanında gidip noterden onay mı almaları gerekiyordu ?

cemaatin kötü bir cemaat olduğunu, zarar verdiğini anlayan ve bu cemaati bırakan ( cemaati bırakanlar diyorum, burası çok önemli )
bir bekir bozdağ, bir melih gökçek, bir tayyip erdoğan gibi değil mi?

neden '' kandırıldık '' lafı sadece bunlar için geçerli ?

geçmişe bakılıyor. gülen cemaati ile ilişkisi olmuş mu? olmuş.

kovun gitsin alayını.

mantık böyle işliyor. işte ben bunu anlayamıyorum.

allah bizi affetsin ama sizi değil. garip.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar