bugün

Rte Dünya Tarihinin Belki de En ilginç Ve Trajik isimlerinden Biridir.Milletinin %60 ı Taparcasına Severken %40 ı Ağır sövmekte ve Ölümünü Beklemektedir.Gerçekten Trajik bir Durum.Ben mi Benim Umrumda Değil Politikacılar neden mi çünkü günümüzde istisnasız Hepsi Bu Ülkeye Zarar.
Ben halkımdan besleniyorum diyor.*
ne ceza verilirse verilsin ülkeye yaptığı kötülüklere karşın yeterli olmayacaktır.
görsel
adam gibi adam, adam gibi liderdir. eskiden tüp dolduramazdık şimdi her evde doğal gaz var. hey yavrum hey...
cumhuriyet tarihinin en büyük siyasetçisidir.
sadece türkiye nin değil aynı zamanda tüm dünyanın lideridir..

çok yakında başkan olacak inşallah.
teröre karşı asla mücadele etmedi. kanımızı canımızı alan terörü bile kendi çıkarına kullandı. yargılanacağın günü görmek dileğiyle.
(img:#1061161)

http://www.sozcu.com.tr/2...zdiracak-afisler-1229060/
Kendisinin günün anlam ve önemi itibariyle rahatsız olma ihtimali yüksektir. Dokunur.
hakkında çıkan para çaldı iddialarını reddememiş, aksini ispat edememiştir.
Hitabı güzel olan fakat bazı yönlerinden nefret edip bazı yönlerini de sevdiğim insan.
Adamın dibi.
kiminin hoşuna, kiminin zoruna.. inadına (bkz: Recep tayyip erdoğan) ❤
görsel
görsel
yakin zamana kadar akpliydim, severdim doğru bulurdum felan ama baya baya amina koymaya başladi. ülke hanedanin ortak malidir ilkesini tekrar faal etmeye felan çalisiyor. seçmeninin gozunde zillulah i fil arz olan, 3. dünya söylemlerine muhtaç siyasetçidir.
bakın bu çok enteresan; %49 un seçtiği başbakanı adam bir kalemde yerinden etti.
bir fransız dergisine göre: tehlikeli türk.

görsel

çok şükür.
Bu ülkede ifade öZgürlüğünün siniri recep tayyip erdogan'dir. Yasakli kelime gibi sanki aminim.
"400'ü verin bu iş huzur içinde çözülsün".
milli uçak gemisi , hür kuş projesi , helikopterler , tanklar , tomalar hüloğğğğğğ , lan dingil sanki yabancıya kullandı bunları , siz daha süleyman şah türbesini alcaz diye gidip siktiri yediniz geldiniz , sürekli polis alıyo adamlar , kime karşı kullanıyo , halkına karşı kullanıyo , korkuyosunuz olm 2. geziden , daha dün beşiktaş şampiyonluk kutlamalarında polis dolmabahçede ağzımıza sıçtı halbuki taraftar eğlencesindeydi , biber gazı yemeyenimiz kalmadı lan , daha bismillah demeden plastik mermi sıkmaya başladılar , biatçılar sizi
Ülkede kaliteli ve genç siyasetçi yetişmemesi sonucunda istemeyerek de olsa oy verilen kimse.
belliki eleştirileri dikkate alıyor. ha şöyle türk milleti de işte türkiyeli deyip saçmalama.
görsel
görsel
Tek kelimeyle mükemmel..