bugün

iktidarsiz tecavuzcu

oncelikle $unu belirtme ihtiyaci hisseder -ki buna karar verdiginde caylak olmu$tur bile nedenini bilmeden- : nikini ozel bir olay, durum sonucu bulmami$tir ve hikayesi yoktur.

bunlarin di$inda da birkac kelami vardir elbet...

sozluge yazar olunan ilk gunler...

nikleri bilinene e$, dost, akrabaya ozel mesajlar atilir; "ben de varim, burda yazar oldum." babinda. gelen cevaplarin ozeti:

ablamsi: ablasi oyle nik mi olur, degi$tir onu cabuk. cok ayip! (eyvallah)
agir abi: ya oyle nik mi olur be, ba$ka bir $ey bul. (oldu canim)
"mahalle" den sozluk yazari arkada$lar: eki eki. olm biz biliyoduk zaten. kucukken de boyleydin sen. cuku kalkmaz cuku cuku kalkmaz. puhahhah! (siktirin gidin be)
birtakim arkada$lar: abi 2. el temiz nik var, takas edelim. bu yolda birakir seni. (hadi ya...)
entelijanslar: guzel yaziyorsunuz (guzel derken, yazi tipi mi) ancak bu nik ile pek kaale alinmayabilirsiniz. (tavsiyeleriniziz kendinize saklasani [gerci sonradan hakli ciktilar])
samimi gitaristler: dostum iyi espriymi$. valla elina saglik. (hafif forumcu gordum seni)
motorguller: hihiihih. negzel yazmi$sin sen yaw. * :d * ama iktidarsizsin banane banane * ) (sikecem deli midir nedir)
entry ye takanlar: "senin gibi nikli birinden ancak bu beklenirdi. hih!" (eyvallah... analizine kurban)

diyecegim o ki, bu ve benzeri olaylari cok goruyorum, hemen her sozlukte. hatta "nik vereyim de tam olsun.": sanirim osurdum.

bu adam dunyanin en guzel $eylerini yazsin, en iyi tespitini yapsin. fikirleri onunki ile uyu$mayan bir yazar hemen ba$lik ve nick uyumu/entry ve nick uyumu ba$ligina elinde klavye ve tuz ile ko$acaktir.

bu yanli$i belki ben de yapiyorumdur, kim bilir... ama yanli$ buluyorum o ayri.

"kafa siken" diye bir nik aldigimi hayal ediyorum da...

--spoiler--

ba$lik: 4

entry : 2*2

kafa siken

#xyztq

-----------

ba$lik: entry ve nick uyumu

entry : #xyztq

hiyarcan

--spoiler--

"ne bu $imdi ?!" demeden edemiyor insan. ama kime diyorum... bo$a diyorum...