bugün

ilk entrin ben olayim dedim diyerekten beni onore etmiş, tanımadığım, belki hiç tanıyamayacağım; ancak nickini benimseyip saydığım, kaçıncı nesil olduğunu bilmediğim, herhangi bir nesilde düşünüp genellemeyeceğim güzide yazar.

edit: kendini bilmez bir çaylağın geçmişte girdiği bir entry'yle ikinci sıraya düşmüş, salak değilim anlıyorum o kadar yanlış anlaşılmasın...
(bkz: nihayet beklediğiniz iktidar geldi %47 ile)
bacı bacı takıldıgım yazar.*
erken emekli olması gereken tecavüzcüdür.eğitim sisteminin bozukluğu onu da yanlış meslek seçmeye zorlamıştır.
mesleğini hakkıyla icra edemeyen, hatta hiçbir surette icra edemeyen kişi.
bankaya soymaya giderken yanına silah almayı unutan insanın kaderini paylaşan insandır.
kerameti kendinden menkul insan. *
(bkz: dördüncü nesil çaylak) tez zamanda aramıza tekrar dönmesini temenni ettiğim kardeşim.
(bkz: katafalk)
şimdilerde ekşi sözlükte takılan yazar.
(#2162562)

- kendisine yapılmasını kesinlikle istemediği saçma esprileri, başkasına yapmayı çok sevdiği anlaşılan yazar...
hem gammazligi elinden alinan hem de caylak edilen [olan degil] bahtsiz bedevi.

(bkz: neden allahim neden ben)
emeklerinin kar$iligini ilginc bir $ekilde alan ki$i.
birinci nesle yaptigi amaci belirsiz ovgu tumceleriyle un yapmasina az kalan cirkin insan. *
deja vu?
bence iktidarsız olduğu için kendini tecavüze vermiş, bişiyler yapabiliyor gibi sanmaya çalışan kişidir.
kedi sevmeyen yazar kişisi.
daha önce de entry girdim bu yazarın altına. yine giresim geldi. bir tanım yok ama şimdi, olmadı dur; güzel bir nicke sahip olan yazar.
sozlukteki en iyi nick'lerden. [kime gore diyeni yamultacam, gel] ne yani, birileri her yazdigim garbage entry'yi nick'im ile denyoca ili$kilendirecek diye kizacak miyim. seviyorum ulan.

heh heh; hadi bakalim.
benden kısa olan yazar. kedi kesip yiyiyor.cık cık ne ayıp. * *
(bkz: kanatsız kuş)
sevgili nickim. evet seviyorum bu nicki. cunku bu sayede herhangi bir sebeple bir yazar ile entry veya mesaj fasilitesi ile kapi$tigimda/tarti$tigimda "bu nick'i kullanip da nasil lafi ters cevirsem de i$in icinden ciksam. kendimi hakli cikarsam. dalga gecsem." diye du$unen sunepe beyinlilerin, gerizekalilarin istatistigini tutabiliyorum. yanima bir sayac koyuyorum. bak bugun 2 tane daha saydi. oh yeah.
türkiye'de akpli, abd'de cumhuriyetçi olmasını önerdiğim tecavüzcüdür. *
(bkz: tutmayin kucuk enisteyi)
orjinal bir nick bulamamasının neden kaynaklandıgını merak ettigim yazar.
sözlükte edindiği yere bir buket çiçek koyarak minnetimizi gösterdiğimiz dost insan.
işin garibi gerçekten bundan sonra olacaklara bir yerden bakıp kahkahalarla gülecektir, gülsündür.

ulan şarkı bestelemiştim lan ben bugün sen uç diye... *
iktidarsız tecavüzcü bir melekti, uçtu... *