bugün

sevdiği entry'ler

mhp nin yavşak bir parti olması

hdp'ye barajı geçirten chp orospu çocuğu oluyor o zaman.

teröristlerin meclise girmesi

CHP nin pkk hdp işbirliği tescillenmiştir.durum budur.

Chp kıçina kına yaksin.

bir rezalettir. dikkat edin bakın şimdi bazıları çıkıp bana sabit kafalı falan diyecek ama hdp ye oy veren kansız bir o.o.pu çocuğudur. net . yazıklar olsun böyle hainlere. 64 tane hain var mecliste.

(bkz: barış atay)

edit:hdp ye oy veren teröristler eksiliyor .

kızların üstü kapalı sikildim demesi

tek kelime etmeden de sikildiklerini anlayabilirsiniz. kızların bazı özellikleri onların hunharca sikildiklerini ve kolayca verebildiklerini gösterir. o özelliklerden bazıları şunlardır;

-saçını pavyon ışıkları gibi mavi, mor, pembe ve yeşil gibi acayip renklere boyatmaları

-vücudunun en olmadık yerlerine dövme yaptırmaları. memelerinin tam üstü, kuyruk sokumu, üst bacak kenarları, ense köküne çizilmiş hayvan dövmeleri...

-burunlarına ayı halkası takmaları

-sürekli aşırı fazla açık giyinmeleri. oralarının buralarının görünmesini umursamamaları. bunu nasıl umursamıyorlar anlamıyorum

-görüştükleri her erkekle aşırı ötesi samimi olmaları. sorsan berke öyle bir çocuk değil derler. yersen

-kız arkadaşlarından daha fazla erkek arkadaşları olmaları. bunun bokunu çıkarıyor kahpeler

-sürekli özgürlük tantanası yapmaları. kendilerini istedikleri gibi siktirtmelerine en güzel kılıftır bu.

gördüğünüz gibi kendilerinden uzak durmanız ve ciddi bir ilişkiye girmemeniz gereken kızlar bir sürü sinyal veriyorlar. böylelerini sikip sikip bırakın. başka bir halt olmaz bunlardan. maksat sikiniz bayram etsin. sakın bunlarla evlenmek gibi bir hataya düşmeyin. hem aldatılırsınız hem de boşanırken sizden deli gibi nafaka kopartır yosmalar.

ben söyleyeceğimi söyledim beyler. aklınız varsa uzak durursunuz bu orospulardan.

halkların demokratik partisi

pkk partisidir. destekleyenin oy verenin anasını avradını eşekler...

kandile neden şimdi operasyon yapılıyor

barajı geçsin diye hdp ye oy veren "mustafa kemalin askerleri" bu operasyonun sebebine beyinlerinde ki zeka kırıntılarının yetmemesi oldukça doğal. 16 senedir durmak bilmeden terör ile mücadele veriliyor. ve siz de 16 senedir durmak bilmeden teröristlerin ortaya sürdüğü piyonların bi taraflarını yalıyorsunuz.

gerdekte patlak çıkan geline nasıl muamele edilir

Etraftan, tanıdık Çevreden ayrı ayrı iki kişinin yaşadığı olaydır. Birebir bizzat madurların ifade etmesinden öğrenilmiştir. Sonuç boşandılar sessiz sedasız. Çünkü baştan irade beyanı hiç olmamış. Tabi karşı tarafı da düşünerek dillendirilmemiş susmuşlar sadece aileler biliyormuş. Bu sefer ne oluyor, kadın kısa bir evlilik yapmış, geçinememiş boşanmış çocuksuz bekar oluyor. Canına minnet yani karşı tarafın. Hani baştan söylense ister kabul eder ister etmezsin. Bu kişinin kendinin bileceği bir iştir. Fakat ortada gizli kapaklı işler varsa karşılıklı Güven yoksa, bu olmadan yuva kurulamaz. Bu tıpkı ağır hasarlı aracı bir güzel makyajlayıp okutmak gibi. Teşbihte hata olmaz. Dürüst olanların işi rast gider. Yalancının mumu yatsıya kadar.

instagram

instagram 20 dk çökünce ortalık ayağa kalkıyor; Wikipedia 1 yıldır kapalı, kimsenin umurunda değil.
Bilgiye değil gösterişe önem verince böyle oluyor.

11 haziran 2018 muharrem ince diyarbakır mitingi

3 b olayındaki “Bölüşeceğiz” maddesinin böyle bir şey olacağını biliyordum. O alnında kürdistan yazan babası belirsiz tek kaşlı orospu çocuğuna ses etmezler çünkü işlerine gelmez. Oy gelecek çünkü.

Güzel ülkemde kürdistan kurma ümidi olanların karısını sikeyim. Siz orospu çocuğusunuz. Bak yine damarıma bastılar. Yemin ediyorum bana yetkiyi ve ekipmanları verin 1 ay içerisinde ekibimi kurup ülkeyi orospu çocuklarından temizlemezsem en adi orospu çocuğuyum.

24 haziran cb seçiminin ilk turda bitecek olması

Seçimin ilk turda biteceğini öngörmek için siyaset bilimci olmaya gerek yok. 17 nisan referandumunda oylanan şey sistem değişikliğiydi rte gitsin mi kalsın mı değildi kaldı ki onda bile yüzde 52 ye yakın oy alarak sistemi değiştirdi cumhur ittifakı. sanırım yüzde 49'un tamamının muhalif olduğu zannı sizi gereksiz yere heyecanlandırıyor. insanlar referandumda sistemi oyladılar sistemi işletecekleri değil * uyanık olun.
şimdi ise rte oylanıyor ve onun toplum tarafından kabulü çok daha yüksek ve liderliğine duyulan güven diğer parti seçmenlerini de kapsıyor.
Hasılı seçim ilk turda bitecek gibi duruyor.
bir de muharrem yüzde 30 alır akşener yüzde 20 alırcılar var * güzel kafalar bunlar ama siyaset bilimi diyor ki chp ve iyi parti seçmeni arasındaki oy geçişkenliği çok yüksek yani biri yükselirse diğeri alçalır.
şöyle ki muharrem'in yüzde 30 alması için meral'in yüzde 2 alması gerekir. çünkü bu iki partinin seçmen havuzu yüzde 35 civarında. ikisinin oy pastası yüzde 35 üzerinden bölüşülecek. o haseple yüzde 24-28 arası muharrem yüzde 7-11 arası akşener oy alır.

gerçekçi olursanız az üzülürsünüz. her seçim gaza gelip balkon konuşması sonrasında türkiye'den siktir olup gitmek başlığını duygusal hezeyanlarla dolduruyorsunuz.

mgtow

Bildiğim bir konu olduğu için özet geçiyorum:

Bu erkekler kadınların tüm iç yüzünü öğrenmiş ve o olayları bitirmiştir. Kimi aldatılmış, kimi mutlu olamamış, kimi de kadınlarla sürekli birliktelikten keyif alamamaktadır. işte bu ahvalde; karı, kız peşinde koşmayı bırakırlar. Uğraşmazlar hiçbir kadın için. Tabi ki eşcinsel ya da aseksüel değiller. Ancak bir kadın kendilerine gelip, kur yaparsa sevişirler, bir müddet vakit geçirirler.

Kalburüstü Zengin erkeklerin bir çoğu böyledir.

kızların ilk adımı erkeklerden beklemesi

ilk teklifi erkek yapsın
erkek çiçek alsın
erkek hesap ödesin
erkek pırlanta alsın
erkek iltifat etsin
erkek eften püften tarihleri hatırlasın

kadın hiç bir şey yapmasın

oh ne güzel valla.

#MGTOW

hiçbir kız için çabalamayan erkek

sizi süründüren bu mantık. kızları uğrunda çabalanması gereken varlıklar olarak görüyorsunuz. oysa ki durum hiçte böyle değil. siz böyle gördükçe böyle yapmaya çalışıyorsunuz ve bu çabalarınızın sonucu size göt kalkıklığı olarak döndüğünde şikayet ediyorsunuz.

olum siz mal mısınız?