bugün

entry'ler (81)

en atatürkçü şehirler

Memleketim diye söylemiyorum ama Tekirdağ'dır. izmir ve diğer trakya şehirlerini de unutmayalım.

new balance

574 siyah süet modelini giydim. Allah sizi inandırsın 3 ay sonra griye döndü ayakkabı. Daha da bulaşmam. Tavsiyem yürüyüş olarak skechers, spor amaçlı ise under armour.

özel mesaja cevap vermeyen sözlük kızı

Normaz mesajlara cevap veriyorlar ama Yavşama mesajı olunca tabi cevap vermezler amk abazaları. Cevap verse zaten 3-5 mesaj sonra meme capsini isteyeceksin. Sonrasını tahmin etmeye gerek yok. Sen başını alacaksın, kız da egosunu kasacak. Oh miss.

basit hayat kuralları

- Açlıktan ölsen bile kimseye muhtaç olma, her zaman gururlu ve onurlu dur.
- başkası ne der diye düşünme. O an ne gerekiyorsa onu yap.
- kişisel bakımını aksatma, kendine en iyi şekilde bak. Çünkü toplum artık dış görünüşe bakıyor.
- özgüvenini yükset tut. Kimseden çekinme. Kavgadan korkma. Kendini savun, gerekirse dayak ye ama asla kendini ezdirme.
- hangi konu olursa olsun o konu hakkında çoğu kişiden değil, herkesten iyi olmaya çalış. ister tip, ister bilgi birikimi, ister özgüven ama her zaman en yukarıya oyna.

bu başlıkta ingilizce entry giriyoruz

Ayça_22 opened the camera now.

kız mesaja cevap vermiyorsa ne yaparsınız

Asla üstelemem. Yazarsa yazarım, yazmazsa yazmam. Yazmadıkça daha fazla yazıp kendinizi küçültmeyin. Belki konuşmak istemiyor amk.

bir pkk lıyı ele geçirirseniz ne yapardınız

Önce ağzını yüzünü dağıtır, sonra polise değil ülkü ocaklarına teslim ederim. Onlar gereğini yapar *

zengin koca arayan kız

Açık açık ben aşağılığım olduğumu kabul ediyorum demenin yoludur. Bana bir tane erkek gösterin ki zengin kız arayan. Milyonda bir, belki. Zengin koca aramak ezikliğin, betalığın, çaresizliğin dışa vurumudur. Yapmayın kızlar, kendi ayağınız üzerinde durun.

cami halısında cinsel obje

Ne şeytan nede cinsel obje yok. Sadece öpüşen kuşlar gördüm. Bu cinsel objeyse söyleyenin ağzına kürekle vururum.

saç uzatacaklara tavsiyeler

Eğer erkekseniz ve saçınız benim gibi dalgalıysa uzatmayın. S*k gibi duruyor, aylarca verdiğim emek boşa gitti.

bir yazar

Neredeyse yazdığım her entryi saniyesinde artı oylayan "bir yazar". Buradan teşekkürlerimi sunuyorum, kendisiyle tanışmak isterim.

enes batur

(bkz: enes batur kim amk)

31 i bırakma yöntemleri

Aşık olmak en garanti yöntemdir. Çünkü aşık olunca erkekte östrojen artarken testesteron düşer, testesteron düşünce libido da düşeceğinden cinsel istek azalır. 31'in de başlıca faktörü cinsel istek olduğundan artık çok daha az çekeceksiniz. Kendi üzerimde denedim, onaylıdır. Daha fazla bilgi isterseniz mesaj kutuma beklerim.

büyük şair denilince aklınıza kim geliyor

H. Nihal Atsız.

1890da tarlabaşında yapılan roket deneyi

Ulan yıl 1917. Savaş mavaş dinlemiyoruz. tam uzay gemisini yaptık. Fırlatacağız, alfabe değişti. Bir gecede cahil kaldık. Durum bu bre zındıklar.

2017 lisans yerleştirme sonuçları

Lanet olsun tokyo üniversitesi drift kazanmışım. Şimdi gidip araba almam lazım.

sözlük kızlarına yalakalık yapan abazan tip

Bir çift meme uğruna yapmayacağı şey yoktur bu abazanların. Yalansa yalan diyin.

okuduğun bölümü söyleyince verilen tepkiler

-Ne okuyorsun yavrum?
-mimarlık teyzeciğim.
-ooo zengin olacaksın yani.
-yok teyze yaa, para yok mimarlıkta.
-peki iç mi dış mı?
-hiamınaa!

10 kişinin 7'si aynı soruyu soruyor aq.

evlenilmeyecek kadın tipleri

Zengin koca arayan kızlardan uzak durun. Çünkü hiçbir zaman gerçek aşkı yaşayamazsınız.

ben bu yazıyı tanrı ya yazdım

görsel

Aynen budur.