bugün

kızların üstü kapalı sikildim demesi

tek kelime etmeden de sikildiklerini anlayabilirsiniz. kızların bazı özellikleri onların hunharca sikildiklerini ve kolayca verebildiklerini gösterir. o özelliklerden bazıları şunlardır;

-saçını pavyon ışıkları gibi mavi, mor, pembe ve yeşil gibi acayip renklere boyatmaları

-vücudunun en olmadık yerlerine dövme yaptırmaları. memelerinin tam üstü, kuyruk sokumu, üst bacak kenarları, ense köküne çizilmiş hayvan dövmeleri...

-burunlarına ayı halkası takmaları

-sürekli aşırı fazla açık giyinmeleri. oralarının buralarının görünmesini umursamamaları. bunu nasıl umursamıyorlar anlamıyorum

-görüştükleri her erkekle aşırı ötesi samimi olmaları. sorsan berke öyle bir çocuk değil derler. yersen

-kız arkadaşlarından daha fazla erkek arkadaşları olmaları. bunun bokunu çıkarıyor kahpeler

-sürekli özgürlük tantanası yapmaları. kendilerini istedikleri gibi siktirtmelerine en güzel kılıftır bu.

gördüğünüz gibi kendilerinden uzak durmanız ve ciddi bir ilişkiye girmemeniz gereken kızlar bir sürü sinyal veriyorlar. böylelerini sikip sikip bırakın. başka bir halt olmaz bunlardan. maksat sikiniz bayram etsin. sakın bunlarla evlenmek gibi bir hataya düşmeyin. hem aldatılırsınız hem de boşanırken sizden deli gibi nafaka kopartır yosmalar.

ben söyleyeceğimi söyledim beyler. aklınız varsa uzak durursunuz bu orospulardan.