bugün

bu erkeklerinde karşılaşabileceği bi durumdur. insan kendini nadasa bırakmak isteyebilir.
kibar bir reddediş şekli.
sevgisine parası olmadığı için karşılık bulamadığını sananların ekseriyetle duymaya mahkum olduğu cümle.
yakışıklı bir ünlü gördüğünde klitorisi termometre patlatacak sıcaklıkta yanan kızdır.
"ama sen yine de peşimde koşmaya devam et!" istemem yan cebime koy hinliğinde olan kız modeli.
ah siz yokmusunuz siz.
kendi kendini infilak edesi bir cumle... su an-kimse-cikmak-dusunmemek... yanyana gelen kelimelerle dadaist bir siir adeta.. anlama hic girmeyelim.. kelimelerin kombinasyonu daha buyuk bir komedi...
eş anlamlısı " lağım çukuru gibi ağzın, kamyon farı gibi gözün var, neyine bakayım ulan senin traktör!" dür.
bazen de kendisiyle kimsenin ilgilenmediği bireyler tarafından da sanki kendileri istemiyormuşçasına söylenir.
dürüst insanların sadece karşısındakinin parası veya güzelliği olmadığı için reddetme yolu değil, güveninin sarsılması veya daha mühim planlarının olduğu, yeni bir ilişkiye zaman ayıramayacağı veya hazır olmadığı için kullandıkları cümledir, yargıdır.

(bkz: cümlede sürekli veya kelimesini kullanmak)
düşünmüyordur gerçekten. evet çok enteresan bir laf değil bu, düşünmeyebilir yani. var böyle insanlar.
efendim bi ilişki için sağlam kafa lazım, özveri lazım, zaman lazım. bunlara sahip değilken "ay aman nolcak bi deneyeyim" diye atılan kızdan bir zaman sonra, "sikko gibi bi ilişkim var ne biçim kız lan bu" diye dert yanarsın sözlüğe bu sefer. bu sözü söyleyen kızın diğer bir mazeretinin seni beğenmiyor ama aynı zamanda kırmak istemiyor olması da muhtemeldir tabii. bu da kibarlıktır be hacım, az düşün de anlayıver. her seveni sevmek diye bir zorunluluk yoktur kanımca. öyle bi durum olsaydı bu sefer de afedersiniz motora çıkardı kızımızın adı. e yalan mı yani..
kısacası malla mülkle falan alakası yoktur bu durumun. kız ya gerçekten o anki ruh halinden ve düzeninden dolayı kimseyle çıkmak istemiyordur, ya da karşısındakini kırmama adına bir kılıf uydurmuştur kendince. ha araba markasına bakıp da sevgili seçen kızlar yok mudur hiç? piii, yığınla var. ama onları da "ay ben senden elektrik alamıyoroaam" demesinden tanırsınız zaten. kendilerini hemen belli eder bu tipler, endişeye lüzum yok.
vicdanlı kişidir hiç değilse karşısındakini kırmamaya özen gösterir.
(bkz: kısaca hayır)
biraz daha çabayla, rotaya sokulacak "yeni sevgili" repliği. tamamen gönülsüz olsaydı diyeceği şey ise;
(bkz: ben seni arkadaş olarak görüyorum)
kibarca ve uzunca; (bkz: siktir git) demektir.

en çok kullanılan yalanlardan biridir. iki-üç gün sonra bu lafları söyleyen kişi genelde başka birini koluna takıp hava atacaktır. tabii ki az ihtimalle doğru dürüst insanlar tarafından kullanılabilir. ama tabii ki, (bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)
Züğürt tesellisidir. Doğru olduğunu düşünür ve mutlu olursunuz.
bir kız ikili ilişkiden* "çıkmak", diye bahsediyorsa; o kızdan hayır beklemeyiniz.
(bkz: sana vermeyeceğim) demek.
uzun bir ilişkiden çıkılmışsa, uzun ve yıpratıcı bir ilişkiden bir enkaz halinde çıkılmışsa, taraflardan birinin bir nevi inzavaya çekilme ve kendi içinde yolculuğa çıkma durumuna uydurduğu kılıf.
şu an zaten birisi ile çıkıyorum. hani yedek falan alsam zaten 3 tane var 4. fazla gelir onlardan birinden sıkılayım bir ara düşünürüm. ay zaten sümsük gibisin boş ver hepten kal sen kenarda.
aradığım sen değilsin mealidir.
--spoiler--

teklif ettiğiniz kişi geçersiz bir işlem yürüttü ve kapatılacak.

--spoiler--
kolay kolay sevgili bulamayacağını bilen kimsenin kendini avutma ve etraftakilere de biraz cool hava verme cümlesidir.
insanların, karşısındaki insanı kırmadan, teklifini reddetmeye çalışma cümlesidir. işe yaramaz yani kalp kırılır, kötü hssettirilir ama en azından denenmiş olur.
meali: tipim değilsin.
Düşünen yerleri kullanım dışı olan kişi cümlesidir. Başarılı bir buluştur ilk bulunduğunda ama artık klişe olduğu için çok uzun zamandır kimse bu cevabı gerçekçi bulmaz, yemezler.