bugün

biricik çıtırımız bengü' nün ,göğüslerine silikon taktırdıktan sonraki beyanı.

Yeni albümünde görünümünün çok daha kadınsı, çok daha seksi olacağını söyleyen popçu Bengü, ilk iş olarak küçük göğüslerine silikon taktırdı. Şimdi kadın oldum diyen Bengü daha seksi görünmek istiyormuş.

tamam da küçüğüm, sen bir önceki albümünde ortalıkta bikini ile dolaşıyordun, şimdi ne yapacaksın, böbreklerini mi göstereceksin ?

http://tinyurl.com/ckqfju
kadınlığın ne olduğunu tam olarak bilmeyen bengü nün bu lafı karşısında bir yandan kahkaha atarak bir yandan da kilodan büyümüş göğüslerimi ovuşturarak şöyle demek istiyorum. "göğüs büyüklüğü ile kadın olunsaydı sütaş inekleri kadınlığın kitabını yazardı müsamere kızı. artı her kukum var diyen de kadın olamıyor malesef. gerçek kadının kim olduğunu anlama istiyorsan önce bir çocuk doğur" derim ben.
kadın olmayı bir çift memeyle ölçen kişinin söylemi.

"ben sana kadın olamazsın demedim, ben sana insan olamazsın dedim" gibi bir espri yapmak istemiyorum, ama daha iğrenci gelmiyor aklıma.
bayanlarda göğüsün en önemli objelerden biri olduğunu vurgulamak için sarfedilmiş sözdür.
(bkz: bülent ersoy)
önce neymis diye sordurtmaya sevk eden beyanat.
meme yapan her şeyin kadın(!) olabileceği sonucunu çıkarmamız gereken beyan.

(bkz: meme yapmıştır)
vücudu çok güzel bir kadının* birilerinin gazına gelip silikon taktırdıktan sonraki açıklaması. ne yazık ki silikon taktırınca albüm satışları artmayacak. klibini izlerken mastürbasyon yapan ergen sayısı artacak sadece.*
bekaretini kaybenden dişi kişinin ilk düşüncesi.
birkaç tane erkekle daha ilişkiye girdiğinde ise 'asıl şimdi tam kadın oldum' şekline dönüşür. halbuki ola ola hayat kadını olmuştur. (bkz: kaşar)
yeni çıkan albümü için memelerini şişirten popçu bengü beyanatıdır. aslında - asıl şimdi şişme kadın oldum- demek istemiş ama dili sürçmüştür. bu beyanatı ile, müzik marketlerin yanısıra seks shop raflarında da itinayla yerimi aldım mesajını gizliden gizliye hayran kitlesine vermektedir.
(bkz: şimdi reklamlar)