bugün

milliyet ege gazetesi köşe yazarlarından banu şen'in kardeşi olan şarkıcı. izmirlidir.
çok sevimli bir şarkıcı.
tam bir tiki olmasına rağmen çıtı pıtı olan şirin popçu
(bkz: korkumdan ağladım)
çok güçlü bir sese sahip olmamasına rağmen sesini yormadan şarkılar söyleyen evin küçük kızı modundaki şarkıcı.
bir kadından cok bir cocuk izlenimi bırakan sarkıcı...

(bkz: şeker şey)
bağlasan durmam albümüyle oldukça başarılı olmuş popçudur, ama sen bir çiçeksin zamanından sonra yaptırdığı estetiklerini de göz ardı etmemek gerekir.
Çok beğenenlerin artık klibinin çıkmasını beklemeyip bak kim dans ediyor adlı yarışmada görebilecekleri sevimli popçu.yarışma çirkefliğine dahil olmaması beklenmektedir.
korkma kalbim isimli şarkısıyla serdar ortaçla düet yaparak 2007 yaz döneminde rakiplerini geride bırakacağı söylenen şarkıcı.
yüz metreden serdar ortaç şarkısı olduğu anlaşılan korkma kalbim parçasına çektiği klibinde serdar'la düet yapmış, açılmış, saçılmış, yeşil elmalarla dolu yatağa yeşil bikinisiyle uzanmış, kliplerde soyunan şarkıcılar camiasına selam etmiştir.

sanki ilk ggeez ağlıyorsun sen ağğğhh..
piyasa kurallarını öğrenmiş gözüken şarkıcı.
erol köse nin son kurbanlarından.malum erol köse nin eline geçen açılıp saçılmadan kaset yapmıyor.
(bkz: bengi)
soyunmasına hiç gerek olmadığı halde soyunmaya başlayan kendi güzel sesi de vasatın üzerinde olan şarkıcı. sen de mi bengü diyor, sonunun gülşene benzememesini ümit ediyoruz.

şimdi serbest çağrıştı editi: (bkz: benq)
son zamanlarda piyasaya girmek için herşeyi göze almış gibi görünen şarkıcı. soyunarak yada seviyesiz programlarda yer alarak, popüler olmaya çalışmaktadır. yanlış yoldadır; bir an önce geç olmadan dönmelidir.
gülşen'in yolunda dev bir adım atmış insan. yazık!.
berbat ötesi bir şarkı ile yaza damga vurmaya çalışan şarkıcı. efendim serdar ortaç şarkısı işte, hiç diğer şarkılarından farklı değil! bu şarkıya para vermemiştir inşallah diyoruz, parasını çöpe atmamasını tavsiye ediyoruz.
ayrıca erol köse ile çalışması da geleceği açısından bir handikaptır. kullanılıp atılan bozuk para olmaması ve karşısındaki medya maymununa karşı açıkgöz olması dilegimizle entrynin sonuna geldik...esen kalın.
erol köse'nin gülşen'i kaybetmesi sonrası yeni kozu. umarım o çirkin hırs küpü adam, her konuda şebek yapmaz bu kızı. gerçi olursa da kendi rezilliği.
makinada okan bayülgenden o kadar lafı yemesine karşın suratındaki yapmacık * ifadeyi inatla korumuş,çok ünlü olucam çok para kazanacağım hırsıyla karakterini harcamış insancık.
kafasının vücununa oranla büyük olduğunu düşündüğüm, kenan doğulu' nun eski vokalistliğinden gelmiş olan egosu sağlam sanatçı.
(bkz: mazot 1 ytl olacak)*
son albümünde özgür b. ile beraber söylediği ağla kalbimde adeta çoşmuştur. özgür b. ile muhteşem bir ikili olmuşlar.
gereksiz yere uyduruk bi klip için her yerini açan ifadesiz ve çirkin bi yüze sahip şarkıcıcık.
şu korkumdan ağladım adlı şarkısının albümünden sonra pek kendisine dikkat etmediğim, az önce serdar ortaç'lı bir klibini görüp ne olmuş şeklinde tepki verdiğim kişi.hadi işini iyi yapmaya çalışıyordu yok konservatuvar çıktısıydı da biraz öyle böyle olunca daha fazla olmaya karar vermiş gibi duran, saçma sapan bir kişiyle saçma sapan bir klip yaptırmış, erol köse'ye kendini ''aldırmış'' tam olmuş şeklinde müstakbel gülşen2... *
albüm satması için seksepalitesini ortaya koyması gerek olmayan sanatçı. kendisi bunu yaparak demet akalın,petek dinçöz gibi assolist bozuntularından bir farkı olmadığı izlemini uyandırmıştır. en yakın zamanda eski haline dönmesi ona daha sağlam bir kitle kazandırcaktır. ancak yeşil bikini ve yeşil elma orjinal olmuştur orası ayrı.
'yerim ben onu ya yerim' tadında tatlı sey. gecen hafta makina konugu olmustur ayrıca.