bugün

Bir çok insandan duyulabilecek çığlıktır .
geldikten sonra zaten vereceksin kuzum. senin sahitligin mahkemede 2 erkege denk geldigi zaman seni gorurum ben. baban 9 yasindayken seni 54 yasindaki adama verdigi zaman(!) gorurum seni ben. diyebilecegim kisilerdir.
tuhaftır. iranda arabsitanda var. git oraya. türkiye güzel dimi. ulen yavşaklar.
gerici kafanın ürünü olan sapır saçma laflar dizisi.

ayrıca aramızda hala "ahlaksız insanlar şeriattan korkar" diyen sığırlar olduğunu göstermiştir. nasıl bir düşünme, mantık kurma yapınız var gerçekten merak ediyorum. iki kelam etmek isterim sizlerle, özele bekliyorum.
oym(olabilitesiyuksekmumkunat) nin destekledigi söylem.
"feda etmene gerek yok zaten bir bahane bulup kelleni alırlar" şeklinde cevaplayabileceğim ifadedir.

isteyenler de kusura bakmasın başını alırlar (gizli nesne var dikkat).
desteklenen söylemdir.

müslümanız hamdolsun
şeriat isteriz arzolsun.
erkek cinsine has bir söylem. kaldı ki şeriat sadece erkeklerin işine gelen bir şiddet sistemidir.
cahil yobaz söylemidir. bu dünya da ya da bu evrende hiç bir şey uğruna ölünecek kadar değerli değildir.
yalancı yobazların boş lafıdır. ciddi olsalar şeriatın baş düşmanı olan akp'yi desteklemezlerdi (bkz: faiz helaldir).

lan akp bütün milleti kuran'da "allah'a ve resulüne karşı savaş açmaktır" diye nitelenen faiz günahına soktu. bunların yaptığını beğenmediğiniz kemalist rejim yapmadı. daha ötesi var mı?

ey akp'nin politikaları sebebiyle kredi ve kredi kartı kullanmak zorunda kalan müslümanlar, dinden çıktınız! allah ve resulü ile savaş halinde olanların müslüman olmasına imkan var mıdır? siz bakmayın hacı hocaların durumu kurtarmak için yaptığı tevillere... tevil yapmak "allah ne demek istediğini açıkça ifade etmekten acizdi, biz yardımcı olduk" demeye getirmektir; büyük küfürdür...

http://www.kuranmeali.org...urani_kerim_mealleri.aspx

http://www.kuranmeali.org...urani_kerim_mealleri.aspx
Şeriat kadınları adeta bir malmış gibi gören gerici yobaz bir sistemdir. Bizde müslümanız çok şükür ama sevdiğimizi bizim malımızmış gibi görmüyoruz birden fazla kadınla evlenmek gibi bir sapkınlık içerisinde değiliz mahkeme önünde erkeğin sözü neyse kadının sözü de olur he ayrıca milleti hırsızlık yaptı filan diye ellerini kesip evlenmeden iliskiye giren bir adama hiçbir şey yapmıyor yada hafif cezalar veriyorken kadınları toprağa gömüp taşlamıyoruz insana insan gibi davranıyoruz yaratılanı seviyoruz yaratandan ötürü. Şimdi bu bizi şeriatçilerden daha az Müslüman yapıyorsa varsın öyle olsun. Allah biliyor.
şeriatcilari akpli sanan mankafali cahil malaklari gösteren söylem.
canını vereceklerin şeriatı beklemelerine yada onun için ölmelerine gerek yoktur, zaten boşuna yaşayan bir yobazdan öteye gidemeyen bir bedeni sadece alışkanlık diye taşıyordur. intihar etmesi kendince daha anlamlıdır. dünya için de en azından varlığından bu yana yaptığı en iyi eylem olarak görülebilir.
"istisnalar kaideyi bozmaz" prensibini bilmeyen malakların, şeriatçıların ekserisinin akp yandaşı olduğu gerçeğini inkar etmesine sebep olan boş laftır.
Sen önce bi kendini feda et söz biz getircez şeriatı söylemine layık insan (ne kadar düşünülerek söylenmese de) düşüncesi... böyle düşünenlere ben söz veriyorum getircem ama önce sizin bi kendinizi feda etmeniz lazım. *