bugün

entry'ler (497)

kuranı okumuş ve anlamış müslüman

uludağ sözlükte pek bulunmayan veyahut sebebi meçhul bir şekilde ortaya çıkmak istemeyen müslümanlardır.

müslüman birine cevaplayamacağı soru sormak

(bkz: kuranı okumuş ve anlamış müslüman)

kuranı okumuş ve anlamış müslüman

içinin boş olmasına hiç şaşırmadığım başlık. ayrıca sözü edilen müslümanların içini dökebileceği, insanları hakikate çekebileceği bir başlıktır.

tipik solcu ozellikleri

ahlaksızlık, çok bilmişlik, devleti karmaşaya sürükleme, hırsızlık, halkı kandırma, işçinin emeğini sömürme, patronun götünü yalama, cuntacılık hepsi bunlarda. say say bitmez amına koyayım.

edit: din adı altında halkı sömürme, yandaşlık, torpilcilik de bunlardaydı. unutmuşum yazmayı.

stalingrad muharebesi

bir uhud, bedir, hendek muharebeleri değildir.

düşüncelere saygı duyun diyen ateist

(bkz: susar mısın gerizekalı islam ağlıyo şu an)

savaşınızdan usandık

insanların yerleşik hayata geçip; bir yerleri, bir şeyleri elde etmeye ve sahiplenmeye başladığından beri birbirleriyle savaşmak zorunda kaldığını, bunun kaçınılmaz olduğunu bilmeyen bir insanın serzenişi. insanlar doğar, büyür, savaşır ve ölürler. "dünya barışı"nın olduğu herhangi bir yıl, hatta ay bile yoktur. savaşın büyüklüğü ve şekli duruma göre değişir tabii. ama şekli ne olursa olsun; ne için, kimler için savaştığın önemlidir.

derdini sikeyim butonu

"eh işte (:o)" butonunun yerine geçmesini talep ettiğim buton.

üye bilgilerine de "en son sikilen dertleri" diye bir sekme daha açılmalı.

zall, duy sesimi zall!

irem derici vs zeki müren

(bkz: çilekli milkshake vs rakı)

laz fatsali laz

kendisi recep tayyip erdoğan'ın fatsalı kuzenidir.

ilahiyatciadayadayi

sözlüğümüzün gericilerinden.
bkz:(#25424056)

http://inciswf.com/sh3ri0ut.swf

şeriat gelecekse canımı bile feda ederim

gerici kafanın ürünü olan sapır saçma laflar dizisi.

ayrıca aramızda hala "ahlaksız insanlar şeriattan korkar" diyen sığırlar olduğunu göstermiştir. nasıl bir düşünme, mantık kurma yapınız var gerçekten merak ediyorum. iki kelam etmek isterim sizlerle, özele bekliyorum.

ayrandelisi

nickini agzi acik ayran delisi deyiminden esinlenerek alan yazar. ayranı aşırı sevmekle, akp'lilikle, uykulu olmakla pek de alakası yoktur.

bir ateist ile bir dindarın evliliği

yüksek ihtimalle mantık evliliği değildir.

liseli kız tuvalette doğurdu bebeğini çöpe attı

(bkz: ileri kürtaj)

muhafazakar kesimi şok eden haber.

bu kızın çevre halk tarafından allahın verdiği canı nasıl çöpe atarsın, allahu ekber nidalarıyla çöpe atılmasını bekliyorum. hadi bakalım.

entry detay sayfası

henüz eski tasarıma gelmemiş olan özellik. zalla'a mesaj attım bu konu hakkında fakat beyefendiler tarafından henüz siklenmedim. siklerse de bu entry'yi editleyip daha seviyeli bir hale getiririm, söz.

ahmet davutoglu neden sürekli sırıtıyor sorunsalı

çünkü o bir piglet.

(bkz: #25386432)

insanları dinden soğutan şeyler

başlı başına dinlerin kendisi ve dindar insanlar.

eksileyebilirsiniz dindarlar ve hiçbirinin asıl kitabını okumadığı halde kendisini herhangi bir dine mensup görenler. buyurun.

dracula nın fatih sultan mehmeti öldürmesi

vasat bir senaryonun ürünü olan bir sinema filminde geçen olaymış.

ayrıca sinema perdesine yuh çeken insanları da göstermiş olan olay. kimlere, nerede, nasıl ve ne şekilde tepki verileceğini öğrenemedik galiba beyler?

rusya isterse 2 saatte ankara ya girer

öyle bir şeyi büyük ihtimalle istemeyeceği için tartışılması gereksiz ve zaman kaybı olan iddia.

fakat 1. dünya savaşı sırasında giremeyişlerini hatırlatanlar ve bu durumu sâfi osmanlı'nın doğu cephelerinin başarısı gibi gösterenler galiba o dönemde rusya imparatorluğunun içinde neler yaşanıyor olduğunu bilmiyorlar. o zaman buradan buyrunuz:

(bkz: şubat devrimi)
(bkz: ekim devrimi)