bugün

şarjı uzun aklı kısadır.
lg ve samsung un şarj süreleri aşağı yukarı aynı, şu an s6 kullanıyorum ve 4,5 saat ekran süresi alıyorum 2550 mah pilin dezavantajı var mı var tabii, ancak custom rom ve güzel bir kernelle performanstan taviz vermeyip telefon kullanmaktan zevk alabilirsiniz. önemli olan şarjın ne kadar uzun gittiği değil, verdiği ekran süresi.

uzun şarj süresi isteyenler, huawei mate 7 ye bakabilirler, 4000 mah bataryası ve 6 inçlik dev ekranıyla kayda değer bir cihaz.

lg g4 biraz ısınma sorunu yapıyor ancak 6.0 sürümüyle giderilmiş gibi biraz. performansı güzel.

note 4 bataryası 3220 mah ve stock rom da biraz sapıtabiliyor, custom rom la note 5 port rom kullanırsanız güzel bir performans alırsınız. ekstra görsellik.

arkadaşlar şu konuya açıklık getirelim, android in en güzel yanı custom rom yükleyebiliyor olmamız, ios gibi kapalı kutu değil, her türlü cirit attırırsınız cihaza, istediğiniz gibi değiştirebilir, özelleştirebilirsiniz.

sorusu olan varsa özel mesaj atabilir. yardımcı olmaya çalışırım.

iphone serisine değinmek gerekirse,

varsa paranız 6 plüs alın. ü harfini bilerek yazdım.

6s ve 6s plus'ta çok bi farklılık yok.

apple sanırım 6 plüs'ı yanlışlıkla çıkardı.

çift çekirdekli olmasına aldanmayın, ios'un stabilitesi ve düşük donanımda bile iyi gider. ha para verilir mi o kadar, bence pahalı. bok gibi parası olan alabilir.

sony'nin xperia serisi alınacaksa, z3 ten başlanmalı, basit bir arayüz, güzel kasa, güzel kamerayla birleşmiş. akıcı cihazlar.
(bkz: xperia z2) 2 günde bir şarj ediyorum.
Kesinlikle ve kesinlikle Nokia lumia serisidir.

Üstüne tanımam.
sony lerin bu konuda iyi oldugunu biliyorum samsung note 4 de olabilir ama alinmicak olarak tabiki iphone .
lg l7 2. sevmeden istemeden aldım ama çok memnunum. 2 gün rahat kullanıyorum.
General mobile 4g.
Xperia Z2 idi.Şu anda aldığım Z5 ten aynı performansı görememekteyim. 1 günü çıkarıyor Z5 ama Z2 iki günü çıkarırdı oyun oynamasam.
samsung galaxy note edge değildir. bir telefon, şarjı %50'nin altına düştüğü an "şarja takmalıyım" psikolojisine sokar mı lan insanı?!

ama çok çabuk doluyor orası ayrı konu.
lg g2 çok rahatlıkla normal bir kullanımda günü çıkarıyor.
iPhone 5 değildir.
Lg g2 de iyidir bu konuda. Yuzde 5 kaldiktan sonra fazla kurcalamazsan internet acik halde 5 saat gidiyor.
4000 mah'lik Lenovo P70 fena değildir. 1 günü wifi sürekli açık ve sürekli video izlememe rağmen ekran parlaklığı otomatikte rahat çıkarıyor. 4 Amperlik bataryanın hakkını %60 larda verse de rakiplerinden iyi konumdadır.
lenovo a5000'dir kesinlikle.
performans telefonu değil ama. anne-baba telefonu. babama aldım. yolda toplam 2 saat müzik dinliyormuş. iş yerinde de 15-20 dk internet kullanımıyla sabah full şarjla çıkıp, akşam eve geldiğinde şarjı %91 idi, ki tam bir hafta sonra şarja bağladığında da %17'lerde idi şarjı. 4000 mah bataryası var aletin.
başıma iş gelmeyecekse iphone 6. yeni olduğu için sanırım ama umarım böyle gider. 2,5 gün.
Xperia z serisidir. Özellikle z2 dem sonrası. Kafadan atmıyorum. Testler söylüyor bunu.
benim telefon. şarjı, gideceği zaman pılını pırtısını toplayıp gidiyor. ne zaman gel dersem geri geliyor.
Note 4 edge.

Olm yok böyle bişey.
Yoktur. Yemeyin olum birbirinizi herkes kendi telefonunu övme derdinde. Her akıllı telefon aktif kullanımda 1 gün anca gidiyor zaten.
her akıllı telefon kullanıcısının hayali olan telefondur.
Lenovo p2dir. Aralıksız 11 saat oyun oyna film izle anca bitiyor. Günlük normal kullanayım denilirse 3-4 gün götürür. Hem de sadece bir buçuk saatte şarj oluyor
Essah mı diyorsun sayın niki neydi p2 dur bir sorayım telefoncuya ama benim ki de iyi yalnız 5 saat anca dur bakalım tuttum bunu.
Lenovo p serisidir.