bugün

frikik kullanmaya hazırlanıyor miami' de. özlendi.
Bence karnı aç. Domino's söylemek istiyor.
sağa sola sallanıp sayıklarken millete çarpan sarhoş zampara.
sözlükte sevdiğim yazarlardan. yolu açık olsun.
diyalog sahibi, incelikli, sempatik bir yazar.
Mantıklı düşünen, akıllı bir yazar.
albany' de cinayet masası dedektifi, şimdilerde 1988' den kalan bir davayı çözmek için uğraşıyor.
Herkesin sevip saydığı sözlük abisi. iyi yazmalar diliyorum.
Millet deliriyor ama çok bir sıkıntısını görmedim.
Örgütsel döküman.

Hahaha seni gidi karthoroz seni. Ayrıca günaydın no money no peace yes marihuanna yes ladies.
üstünde hizmete özel gizli yazıp ortalıkta sürten belgeler gibi.
Daha az kızlara yavşasın.
Aşk kadın ya.
Bizi de böyle seven çıkar mı acaba..
Kendi halinde, açıksözlü bir yazar.
Paylaşımlarını severek takip ettiğimiz ve merakla beklediğimiz bi yazar.
Uyuz ve tatlı: bir koala kadar sarılmayı seven, belki hayata bir daha gelse sargı bezi olmayı düşünecek kadar sarılmayı seven yazar hanım.

Bu da onun üstündeki beni hırpalamak isteyene manifesto, konsimento, fatura.. artık canı hangini isterse. FAsksudjyu.
(#47023796)ya sen evli barkli bile olmadigin halde yiginla romantik paylasim yapiyosun, sozlugu romantizme boguyorsun biz bisey demiyoz da,
ben KoSKOCA evli barkli bir erkek olarak bir kac erotik paylasim yapinca mi proplem oluyor hamfendiii..?
Yaptigin asiri romantik paylasimlarla evlilikten uzaklastirdigin erkek kitlesini yeniden evlilige yonlendirme pr calisması olarak bakmalisin.
Ben olmasam hepiniz evde kalcağnız haberiniz yok.

görsel
Gece gece tanımı güldürdü. Birkaç tanımını okudum, sevdim. iyi birisine benziyor, kendi halinde.
Evli barklı adamsın zırt pırt meme fotosu atmak yakışıyor mu diye hırpalanmalı. Şahsi fikrim.
Çok orjinal birisi bence.
Nicki iyiymiş.
görsel
görsel
diyalog sahibi, ince düşünceli, görebilen biri.
iyi birisi ve galatasaraylı.
günahı boynuna ,fenerli gibi...