bugün

entry'ler (226)

kocasına kahvaltı hazırlamayan kadın kusurludur

Valla kusurunu kararı bilmem de kocama kahvaltı hazırlamicaksam neden kocam? Ben de hazırlarım o da hazırlar beraber de hazırlanır. Sadece kadının sorumluluğu gibi görülmediği sürece sorun yok.

yazarların cinsel tercihi

Lezbiyen olacam bu gidişle.

Edit: öylesine kocam derken bile bi farklı hissettim. Hetero olmaya devam maalesefff.

geceye bi şarkı bırak

https://youtu.be/usEIZHqxFDc?si=F-2lW1s_ZQJthY56

Saçma sapan bi şarkı ama bu gece sardı beni.

yapmanız gereken ama yapmadığınız eylemler

Babamla konuşmak. Artık tamamen kendime ait bir hayatım olacağını söylemek. Ne kadar gerilsem de gerçekleşecek.

yavru kedi

görsel
Şu an yatağımda fazlasıyla olandır. Hepsini ısırmak istiyorum.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

2 saate kalmaz çocuğuma kavuşacam diye ara ara heyecan geliyo birden. Bir de oyuncak aldım. Sanki anlicak gibi hediye paketi de yaptırdım allahın kedisine.
görsel

uyansa da konuşsak dediğiniz yazarlar

Uyansa da engelimi kaldırsa dediğim yazarlar var ama isim vermiyim simdi.

mauro icardi

Gidecek diye konuşuyorlar. Türkiye bi gavat kaybedecek inş.

sürekli biz osmanlı torunuyuz diyen tip

Bunlar istisnasız yobaz çıkıyor.

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

Evli barklı adamsın zırt pırt meme fotosu atmak yakışıyor mu diye hırpalanmalı. Şahsi fikrim.

anın görüntüsü

görsel
Bi Otogarda bi de hastane bahçesinde yatan insanları görünce istemsiz kahroluyorum.

seninle şöyle olabilirdik

görsel
Hiç plan yapamayan bir insan olmama rağmen seninle böyle bir yerde olabilmek için her ihtimali düşünmüştüm günlerce, aylarca. Hem de sen habersizken. Şimdiyse bu videoyu görüp sadece sana yaptığım yanlışlar için ağlamaktan fazlasını yapamıyorum. Seni kaybetmesem seninle şöyle olabilirdik işte.

bursa

Merak ettiğim şehir. illa bir gün gidecem kafaya koydum.

yalnız yaşamak

Tek hayalimdi. Yalnız ve kedimle birlikte. Ara sıra uzaklardan kocam gelecekti falan filan onu da beceremedim.

sözlük yazarlarının itirafları

Allahtan korkum olmasa çoktan bu hayatı bitirmiştim. Daha önce düşündüm yapamadım. Bu saatten sonra da yapamam herhalde.

Sanırım bugün yeni bir hata yapıyorum. Umarım ilki gibi çok iyi bir karar vermişimdir.

2 gündür ne uyku ne yemek. Acayip içesim var. hiçbir şeyi umursamayasım salak salak keyif yapasım var. Sorun şu ki hiç içmemiş birisi olarak göze alamıyorum.

erkek çocuk için isim önerileri

Rüzgar, alperen, can.

bebeği gibi seven incitmeyen değer veren erkek

Kıymeti bilinmesi gereken erkektir. Kaybettiğime çok üzülüyorum.

yazarların en uzun uyku süreleri

18 saat.