bugün

uktecinin düştüğü nottan da anlaşılacağı gibi; "yeni bir sözlük oluşumu". çok hızlı bir site, tık tık çalışıyor valla, üstelik ismi de pek hoş.
http://www.ozgursozluk.com adresinde yayına başlamış olan en yeni sözlük oluşumu. farklı olma iddiasında olmayan , sadece özgür bir ortam sağlama peşinde olan bir klondur.
(bkz: free sözlük)
(bkz: cool sözlük)
yazarlık başvurusu yapmadan önce, her sözlük gibi kısıtlamalr getiren sözlük. şimdi diğerlerinden farklı olarak "özgürllük" konseptini nereye adapte edeceğini merak etmekteyim...

edit: belki de sadece kurcusunun adı özgürdür?
uludag sozluk' te yazar olmak isteyip te olamayanlar için bir alternatif olabilir.
toplam 10 adet olan aktif yazarlarından * beşi uludag sozluk yazarı * * * * * olan sözlük.
özgürce entry yazmanın yeni adresi olan sözlük.

http://www.ozgursozluk.com/
yazar başına düşen sözlük ortalamasını yükseltmiş tazecik bir klon daha.
takip edilip nasil bir gelisme gosterecegini gorecegimiz yeni sozluk! isminin hakkini vermesi dilegiyle efenim!
ilk günden uludag sozluk te sol frame engeli ile karşılaşan sözlük.

(bkz: hmm ilginç)
feci halde uludag sozluk klonu oldugu hissi uyandiran sozluk!
hızlandırılmış sözlük klonu. fena da değil hani.
din, düşünce, cinsiyet, renk ayrımı yapmayan sözlük klonu; yeniliklerle gün geçtikçe daha ilgi çekici hale gelen sürekli tema üreten adminlere sahip ciddi havasının yerini hürriyet'in aile temalı reklamındaki havaya bırakan ayrı fikirlerin dostça çarpıştığı ortam.
uludag sozluk'ten bir suru yazar var orda. anlamadim gitti.

(bkz: ne gerek var)
göte göt demenin yasak olduğu sözlükmüş.
uludağ sözlüğün arka bahçesi. ya da bir nevi 2.lig a kategorisi gibin bişey.
sözlük dediğin stres atmaya yarar. dijital karakterlerini politize etme eğiliminde yazarlar beni sıkar. klavyesinin başında kutsal kitap yazıp peygamberliğini ilan eden insanlardan hiç hazzetmem. sanırım burası işi çok ciddiye alan ideolojistik kardeşlerimizin yeri.

ben kelime oyunlarından hoşlanıyorum, zeka pırıltıları görmek istiyorum diyorsanız bu sözlüğe gitmeyin..

ama bin çeşit "izm" ile biten kelimenin anlamını öğrenip kendinizi oral sanders kitabı okuyor gibi hissetmek istiyorsanız gidin..

tanım: sınırlarda kalmaya mahkum sözlük. periferinin gülü proleterya diyarı.

hadi 10. köy diyeyim bi de...
pek bir faydalı yardım kampanyasına imza atmak üzere olan sözlük.
http://www.ozgursozluk.com
gün geçtikçe büyüyen sözlük.
uludağ sözlük bünyesinde bulunan (#2323017) nolu entrydeki üstün zeka pırıltısının da etkisiyle erkut abi nickinin seçimini peşinen engellemiş sözlüktür. bu tarz başlıklara eli delik cebinde entry girmek her yerde mümkün olmuyor. yoksa ne basit bir nicki kendi kimliği gibi algılayanları ne de başka bir nickin arkasındaki üstün kapasiteyi yasaklamamıştır.

erkut abi nicki yasak ama alternatif nickler tercih eilebilir. nick değil kişi yazar ne de olsa.

alternatif nick olarak ajdar abi henüz boştadır. kapanın elinde kalacaktır.
gittikçe güzelleşen sözlük.
bir standart tutturma çabasında olan ve bunu yapabilirse başarılı olabilecek bir sözlüktür.
laiklikle fena halde kafayı bozmuş yeni yetme sözlük oluşumu.
sevdiğimiz arkadaşların yaptığı güzel oluşum. başarılı olmaları dileklerimle.
bir üyesi olduğum, desteklediğim ancak herhangi bir rumuzun yasaklanmış olduğunu öğrenmemle acaba dememe sebep olmuş sözlüktür.
beş defa tıkladığım $ukeladan üç defa bismillahirrahmanirrahim çıkan sözlük.
(bkz: dini bütün kardeşlerimiz camilerle donatmış münihi)