bugün

Allah her yönden bu kızlarımıza bol bol bişeyler vermiştir. Hepte mutlu oluyorlardır. büyüklerimiz hep derdi "para var ama mutluluk yok" diye de hiç rastlamadım bu güne kadar. ~ ~
bakimli olduklari icin. pahali elbiseler giydikleri icin.
zengin oldugunu bildigin icin.
hepside cok asiri guzel degil.
cogu itici yav.
boyle tuhaf konusma tikilik yapanlar.
Anket yapmadıkları için.
kuaförde, spor salonunda, saunada, mağazalarda vakit geçirecek paraları ve ayrıca evde de işlerini yapacak yardımcıları olduğu için. para özgüven de veriyor ayrıca, özgüven kadını en güzel gösteren etkendir.
zengin ama mutlu değil tezi 55+ ten sonra gerçek olur...
o kadar bakımı maymuna yapsan penelope gibi olur...
afedersiniz bakıma kıyafete estetiğe harcayacak paraları olduğu içindir. yani güzel olmasalar bile bir şekilde güzel gösteriyorlar kendilerini çok çirkin değillerse bakımlı olmaları yetiyor.
Genetik bir açıklaması da olabilir.
(bkz: Paranın gücünü görmek ister misin yakışıklı)
küçük yaşlardan itibaran iyi beslendikleri için.
yanlış mantık. zengin kızlar güzel olmaz, güzel kızlar zengin olur. çaktın?
estetiğe ve makyaja harcayacak yeterince paraya sahip oldukları için. bir de güzel kızların çoğunda zengin olmasa bile zengin algısı yaratan bir izlenim oluşuyor, bunu da hesaba katalım.
Çoğunlukla avon, max factor gibi ünlü makyaj markalarından alışveriş yaptıkları için efendim.
Genelde Babaları zengin olduğu için ve zengin erkeklerin tercihi güzel kadınlar olduğu için genetikleri güzeldir ondan, Gebelik sırasında annenin genetik mirası cenine geçer ve kız güzel olur.
Özgüvendir. Paran varsa özgüvenin yüksek olur. insanı güzelleştiren öz güvenidir.
bilimsel bir araştırma anne karnındayken çocuğun aldığı gıdanın ve hamilelik sürecindeyken annenin psikolojisinin çocuğun fiziksel gelişiminde büyük oranda katkısı olduğunu gösteriyor. yani anne karnında bebek gıdasını iyi alırsa, anne çocuğunun geleceği için endişe etmiyorsa o çocuk fakir ve orta halli aile çocuklarından daha düzgün bir fiziğe sahip oluyor. bu tabi ki kesin bir durum değil fakat oranı baya yüksek. çocuk doğduktan sonra protein ve bitki ağırlıklı beslenerek hep sağlıklı kalıyor, ergenliğe girerken gelecek kaygısı olmadığı için basketbol, futbol, yüzme vb. aktivitelerde bulunuyor. bu da gelişimine katkı sağlıyor. o yüzden çocuğunuz yakışıklı ya da güzel olsun istiyorsanız zengin olmaya bakın. olamazsanız da mutlu kalın ki çocuk ezik büzük bir şey olmasın.
Güzele güzel demem o güzel benim olmadıktan sonra.
zenginler güzel karı siker, çocukları da zengin ve güzel olur. güzellik, zengin sınıfların tekeline geçer.
Katılmadığım tespit. zengin olupta yüzüne bakılmayacak kızlarda var.
(bkz: ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca)
güzellik ve yakışıklılık şans meselesidir o sebepten ötürü. bu insanlar her türlü şanslıdırlar. bir de zenginlerdir. bizim buralarda çok var böyle tipler. kızın masarati'si bizim evden daha pahalı amk. makyaja, solaryuma verecek bir ton paraları vardır. sağlıklı gıdalarla beslenirler.
1. neden şudur.

çirkin ve zengin baba daş gibin hatunu götürür, daş gibin hatundan da daş gibin kız çıkar.

2. neden; parayı basarlar güzellik merkezine.
(bkz: ipek kıraç) inan kıraç'ın kızı için geçerli olmayandır.
Çünkü para her türlü mutluluk getirir. Sağlık durumunu hesaba katmazsak adam kafasını neye yorsun ki? Ha mesela aile içi sorunu olur illaki ama adam Canı istediğinde basıyor gidiyor, kime ne? Ben sorunlarımı sorunların olduğu ortamda zihnimi soyutlamaya çabalayıp daha 25 yaşına gelmeden saçımı tonla ağartırken adam kim bilir hangi eğlencelerin peşinde koşuyor. Ben gerçek dünyada bile yaşamıyorum, hayal dünyasında kendimi eğlendiriyorum ama adamın gerçeği çoğunu hayali! Ha bir de zenginlere yamanmaya çalışan güzel kızlarımız var, onların da katkısını görmezden gelemeyiz.
çünkü zengin adamlar zengin kızlara çakarlar. onlardan olan kızlar da güzel olur.
işte bunlar hep yves rocher.