bugün

entry'ler (1473)

gece gece odadaki aynanın aniden çatlaması

sizin enerjinizden de kaynaklanıyor olabilir.

aleyna tilki yalnız çiçek klibi

şey gibi geldi, çok şey isteyip hepsini aynı anda yapmak gibi. şarkıyla uyumsuz bir kere. daha böyle indie rock havasında bir klip sanki. belirli bir tema hikaye yoktu, böyle bir şey yapıyorsan klibin hikayesi olmalı ve şarkıyla uyumlu olmalıdır. onun dışında şarkının yorumlanış tarzı güzel.

çiçeği neden erkekler alır sorunsalı

kadınlar da alır, erkek arkadasıma almışlığım vardır, hatta öyle özel gün falan da değildi sadece içimden gelmişti.

mina başaran

arkasında bir aile, sevenlerini bıraktı gitti. gencecik bir kızdı. ölümüne oh olsun demek çok acımasızca. evet, hayat hepimize eşit davranmıyor kimine çok kimine az verir ama şuan ondan daha şanslı olarak burada nefes alıyorsunuz. insanların hayatlarını kıskanıp ölümüne oh olsun demek yerine kendi hayatlarınıza odaklanın.

e devlet alt üst soy bilgisi sorgulama

"Alt ve Üst Soy belgeniz E-Devlet üzerinden üretilememektedir. Lütfen belge temini için en yakın ilçe Nüfus Müdürlüğüne müracaat ediniz." dedi. yani başka çözümü yok mu bunun neden gitmek zorundayım ya yolla işte...

5 dakikadan fazla dayanılamayacak şeyler

bir sitenin açılışını, bir videonun yüklenişini beklemek vs.

mide yanması

mide yanmasına çözüm şu veya bu yiyecek değil, bunlar anlık çözüm sağlar. uzun vadede engellemek hatta geçmesini sağlayacak şey sağlıklı beslenmektir. azıcık kilo aldığımı hissedip diyete girdiğimde bu sorunların hiçbirini yaşamıyorum.

vücut geliştiren erkekler kızların hoşuna gider mi

bir kız olarak söylüyorum gitmiyor. göbeksiz yağsız orantılı bir kiloda olsun yeter. aşırı kaslı balon gibi şişmiş vücut bence çok itici ve hiç doğal değil.

devlet dairelerindeki f klavye saçmalığı

f klavye türk icadı olduğundan kullanılıyor büyük ihtimal. ilkokulda da f klavye ile 10 parmak yazmayı öğretmişlerdi. saçma bulunacak bir tarafı yok bence.

kızların evde kalma yaşı

kızların evlenmek zorunda olduğu algısı neden var sayın sözlük yazarları. bir kadın dilerse evlenir,dilerse evlenmez. evlendiğinde de geç kalmış olmaz. bir kadını bu kalıba sokmak onun yanlış kararlar vermesine hata yapmasına sebep olabilir. mesela bir kısım yazarlarımız 25 falan demiş. 26da evlense ne olacak? belki hayatının aşkını 26'da bulacak. 30da da bulabilir ama buna neden bir erkek karar veriyor anlamış değilim.

en nefret ettiğiniz kızın ismi

sedef, simge, sinem. sanırım s ile başlayan isimler ya hep beni buluyor ya da gerçekten irrite ediciler.

makyaj yapmayan 25 yaşındaki bayan

çok güzel bir kadınsa gerek yoktur, güzel olmasa da gerek yoktur aslında. makyaj bir zorunluluk, ihtiyaç değil. zevk meselisidir. kadınlara makyaj yapma zorunluğunu dayatmasak diyorum.

lütfiye özipek

ses tonu size de biraz hafif cem adrian tadı vermiyor mu bence kesinlikle öyle.

yukarıdaki yazarın yaşını tahmin et

falan kelimesinden 20 diyorum.

itici yazar tipi

popüler görüşleri aşağılayanlar ve aşağılayanları aşağılayanlar. yani herkesin görüşü kendine kardeşim.

1998 li kızlar

şuan itibariyle 19 yaşındalar. ben sanki hala o yaştaymışım gibi hissediyorum bi garip. bu arada ben küçükken ortaokulda falan 2 oldu mu aslında yas farkı olurdu, onun kücük olduğunu bilirdin falan. şuan aynıyız sanki. he onu geçtim ocakta 2000liler reşit oluyor. şaşılacak bir şey var mı bilemiyorum. zaman hızlı malesef.
--spoiler--
21 yaşındayım
--spoiler--

babamın bıraktığı evlerden aylık gelen kira

aylık 2000tl cok düsük miktar. kendini geçindirirsin belki ama bir aile geçinmez üzgünüm. kira da ömrünün sonuna kadar yetecek bir sey değil. her şeye para olarak bakmamak lazım. bir insan kendini geliştirip küçük bir insan grubu da olsa birilerine katkısı olmalı. bu dünyaya kendinden bir şeyler bırakmalı. ot gibi mi yaşıcaksınız dicem ama o ot bile sizden daha faydalı. yazık acıdım.

tülay kumaşçı

örnek bir müslüman. ülkemizde bunun gibi müslümanlar olsun hep kalkınırız.

sevgilisiyle hava atmaya çalışan kız modeli

yıllar sonra o kezban haliyle sevgili bulabilmiş ezik olur. tipi demiyorum. tavırlar hareketler falan. gerçi böylelerde tip de cok olmuyor ama anladınız işte.

yazarların süper güçleri

1 günde 300 sayfalık kitabı bitirebiliyorum.