bugün

görsel
görsel
Deli yürek dizisinin ana karakteri. Helal olsundur. O kadar mazlum ve kaderine terk edilmiş zavallı insanların imdadına yetişip kurtarıyor. Böyle bir adam keşke gerçek olsaydı. Racon kesmeyi yasaklıyorum ülen. On numara adam.
polat alemdarla vs bile atamayacak kadar güçlü ve yakışıklı bir abimizdir. yasalarının önemini kavrayamamış genç beyinler bu karakteri anlayamaz.

hayda rinna rinna nay hay da rinna rinna nay.
yuusuffff.
(bkz: miroğlu yasaları)
ezel in aksine içi dışı bir bir karakterdi.
Varlığın yakıyor, yokluğun acı veriyor, dedirten dizi karakteri.
sekiz beden büyük pardesünün mucitidir.
başlığı görünce istemsiz bir şekilde hayda rinna rinna rinna rinanay dedim ya la.
Mert, vicdan ve karakter sahibi, güçlü ama akılsız karakter. Son bölümde mossad'in üstüne 4 kişiyle birlikte gitti ve havaya uçtu. Allah rahmet eylesin.
7 mermi alan desert eagle marka tabancasıyla, şarjör değiştirmeden bir bölümde 73 kişiyi öldürebilen efsane.
deli yürek filminin ana karakteri.

ve evet bu oydu, hayda rinna rin nanay haydarin narin nanay haydarinna rrin nininanaaayyy :d

aslında
bazen yusuf bazen davuttur kendisi.

https://www.uludagsozluk.com/e/38384013/
benim adım Yusuf MiROĞLU.
BU DA KARDEŞiM Hasan MiROĞLU.
20. Yüzyılın hammurabi'si.
Yasalarıyla ünlüdür.
bir zamanların efsane karakteri. kurtlar vadisine zemin hazırlamış dizinin baş karakteridir.

hey gidi bee ... adamlarını ordan çek yoksa orayı mezbaahaya çeviririm demesi halen akıllardadır.
Kara Davut adını aldığı ikinci karakterinde desert eagle silahına ait mühimmatı eğe ile yontarak hollow point mühimmat elde etmeye çalışmıştır.

(bkz: bunu evde denemeyin)
bu dönemin efsanesi. erkekler Yusuf Miroğlu kızlar Zeynep olurdu.

(bkz: Zeynep tokusoglu)
Kenan imirzalıoğlu nun Deli yürek isimli dizisinde canlandırdığı karakterdir. 80 lerde doğmuş bir çok genci etkisi altına almış bir roldur. Zira arkadaşımın annesi "oğlum mıroglu oldu" diyerek RTÜK'e şikayette bulunmuştur.
görsel
bir nesli yazın ortasında kabanla gezmesine vesile olmuş şahsiyet.
haydarinna rinnanaymı beeee.
Bir polat alemdar değildir. Evet.
aynı dizinin yönetmeni gibi yahudi kökenli karakter. (bkz: josef miroslav)