bugün

Eğer makyaj ve saçlarla ilgili bir video çekecekseniz yapmacık olmanız yeterlidir.
Minecraft yuklu bir bilgisayar, oyun kulakligi, kamera. Tebrikler 250 bin aboneniz oldu.
kanalıma hoş geldiniz arkadaşlar cümlesini kurabilmektir.
bir adet kamera.
Enes Batur un zeka seviyesine sahip olmak yeterli olur.
aşırı gereksiz bilgilere sahip olmak ve evet minecraft vb. Yeni nesil oyunları aracılıgıyla belirli yaşlardaki çocuklara küfür içerikli saçmalıklar sunmak. Tesekkurler
5-6 yaşındaki bebekler youtubber olabiliyorsa bu entry'lerdeki şartları okumanın pek bir gereği yok.
olmak için uğraşıyorum 4 aydır, güzel de geçiyor. kafamı boşaltıyorum hiç olmazsa. o anlık dertlerimi, sıkıntılarımı unutuyorum. güzel yorumlar, like almalar da ego tatmini gibi oluyor biraz. yine de reklamsız bu iş zor. arkanızda destek olmalı :(
öncelikle iyi bir fikriniz olmalı. çünkü saçma sapan işler yapan nice yutupıtırcıklar işgal ediyor şu an yutubu. sonra kaliteli bir kamera ile hadi bismillah diyebilirsiniz.
2 mp kamera + mikrofon + işsizlik

Yeterde artar bile.
öncelikle fiilen ya da istatistiksel olarak ruhen kesinlikle ucube olmanız gerekiyor. ucube iseniz bulundurmanız gereken özellikler; aptal gibi bağırmak, asalak hareketler yapmak, çok ve bomboş konuşmak falan filan vs...

yine de ruhi çenet'i severim. o çocuk ucube gibi değil ama yanlış arkadaşları var.
Asgari dozda mallık.
ilgi çekici olabilmek. Bu varsa mal da olsanız işi bitirirsiniz. Ne yaparsan yap ilgi çekici bir şekilde yap yeter ki.
Kamera Bilgisayar ve "kanalıma hoşgeldinizdir".
3 saniyede merhaba arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz diyip hemen konuya girebilmek.
bakımlı olmak.
makyaj, saç, kozmetik üzerine bir kanalsa ağzını yaya yaya konuşmak.
Ağır gerizekalı olmak. Gerizekalı olmaktan başka bi meziyeti olmamak.
iyi bir giris yapmak.
Yaratici fikirlere sahip olmak ve biraz da marjinal kisilik...
boraks. evet boraksınız varsa sizde slime yapıp parayı götürebilirsiniz.
Video sonunda videomu begendiyseniz begenmeyi ve abone olmayı unutmayin demeyi bilmek gerek.
iki tane yeğenim var veletler sürekli yotube da youtuber izliyorlar ulan diyorum belgesel izleyin keloğlan falan izleyin en azından verim alırsınız. veletler takmış hunharca ağzını hayvan gibi açan bağıran çağıran çalınçmıdır ne boksa ondan yapan bir tür garip insanlar görüyorum. geçen birine gözüm ilişti baktım 1 milyon izlenme almış konusu 3 tane çocuk abur cubur tadıyor yedikleri şeylerde a101, şok bim malı falan hadi yabancı marka olsa bir nevi anlarım ulan 1 milyona yakın izlenme almış yav bu da youtube da ortalama 1.000 lira falan yapıyor. yani ne diyeyim böyle saçma salak şeylerle para kazanıyorlar. önüne gelen youtuber olup kolay yoldan para kazanmaya çalışırsa şirkette paraları düşürür haliyle yani bu böyledir. kuzenim 2011 yılında bir video yapmıştı youtube un yotube olduğu zamanlar öyle soytarılar yoktu bilgi içerikli videolar yüklüyordu düşük izleniyordu 10 bin 20 bin ama epey para alıyordu şimdi onun aldığı parayı almak için 1 milyon 2 milyon a ulaşması gerekir her mal buraya akın ederse şirkette bütçeyi kısar tabi elini sallasa ellisi hesabı.
Bazıları için tek bir şey de yeterli oluyor.

iki harfli, anladınız siz.
bilemiyorum hiç youtuber olmadım.
Bir youtube hesabı.
Boş gevezelik etme yeteneği.