bugün

(bkz: insan nasıl katil olur)
Birini unutmadan bir başkasına kalbini açmanın zararlarından yalnızca biri.
isimleri aynıysa pek yadırganmayacak durum.
kan çıkaracak olay ve durum bütünü .
(bkz: eski sevgiliye yeni sevgilinin adı ile hitap etmek)
büyük bir pottur.
hayatı boyunca en az iki tane sevgilisi olmuş insanın yapabileceği davranıştır. benim hayatımda 2. kız olmadı lan. 8-9 yıldır öyle boş boş, kime teklif etsem reddi yiyorum.
çokça başa gelen şeylerden biri. birini unutup unutmamakla çok alakası da olmayabiliyor. fazla da büyütmemek lazım, alışkanlıklar kolay atılamayabiliyor.
- hakan
- hakan kim bilal ?
- ben hakan mı dedim ayşe ?
- evet bilal.. kim bu hakan ?
- ..bb..büyük hakan yok mu yahu şükür olan.. o işte ..
- bilal ?
- ayşe..
ilşki çıkmaza girer.*
yeni sevgili tarafından eski sevgililer kervanına katılabilme ihtimalidir. büyük pot.
alışkanlıktan ibarettir. hele de eski sevgiliyle uzun süre beraber olunmuşsa sürekli onun ismi telaffuz edilmeye alışılmıştır. bu yüzden yeni sevgiliye bazen eski sevgilinin adıyla hitap edilebilir. kötü bir durumdur.
dokuz kusurlu hareket e bedeldir.
daha beteri var. her cümlede daha önce tek tek hepsine söylenen bok püsür bi sürü sıfat. kuşum, bidenem, öküzgözüm, karahindibam, çamkozalaam. *
-pınaaarr
+ne dedin sen!!!
-pınaarr!! demekki pınar değilmiş ne kadarda ona benziyordu kız halbuki. ee hayatım nasılsın dünden beri?
+sen çay koy ben geliyorum.
yeni sevgilinin de artık eski sevgili olmasına sebebiyet verecek ölümcül dalgınlık halidir.
o an bittiğin andır. ne dersen de artık ağzınla tuş tutsan nafile.
efenim böle bi durumda bu haltı yiyen kişi er kişiyse mukabilinde erkişi niyetine diye devam eder ancak bu haltı yiyen bi hatun kişi si ise milyarlarca yıl sonu gelmeyen tripler erkişi nin artık yeter ayrılmak istiyorum demesi ancak kesinlikle bölyle bi hitimalin olmayışı ve yeni tripler tripler triple ...
ilişki boyunca unutulmayacak ve her saçma sapan kavganın sonunda temcit pilavı gibi önünüze sunulacak sebeptir.not: hiç bir zaman unutlmaz...
o an herşeyi bir kez daha düşünmeye iter insanı. aklın hep acabalarla dolar. o an dan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmaz.
ne olursa olsun ismiyle hitap etmemekte fayda var.sevgi sözleri kullanın mesala balım tatlım pıtırcıgım falan.ha bide bazaen eski sevgilinle degilde kankanlada karısabilir her zaman dikkat.
o an herşeyi bir kez daha düşünmeye iter insanı. aklın hep acabalarla dolar. o an dan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmaz.
aynı isimde sevgililer edinerek çözülecek sorundur.
(bkz: sıçmak)
tanımıyorsa sorun yoktur.
+ayşe'cim akşama ne yapıyoruz?
-Türkay benim adım ayşe değil ki!
+pardon merve'm seni şeydeki kızla karıştırdım. Ehe ehe
-türkay benim adım sevil!
+(paçadan sızmaya başlar)