bugün

ağzından çıkan dumanı tekrar burnuna gönderip tekrar ağızdan üfleme şekli.
halka. puf puf.
amuda kalkarak.
ben ayak parmaklarımın arasına alıp içiyorum.
genelde kulağıma sokarak içiyorum. bazen de koltuk arasına sokarak ateşimi ölçüyorum.
görsel
çok normal içiyorum. bildiğin elle. kankama güzel çek feyse koycam dedim mal gibi çıkmışım. bu da kıyağım olsun normalde ifşa olmam bakın.
http://galeri.uludagsozlu...%A7en-%C3%A7ocuk_2273.jpg
sağ el başparmağı ile sol el serçe parmağı arasına alıp, dumanı gözümden çekip ayak tırnaklarımdan üflüyorum ben genelde. öyle tüm vücudu dolaşmış oluyor o kadar para veriyoruz lan zayi olmasın.
anlatılmaz içilir.
her insan farklıdır..
her insanın siyasi, dini vb. görüşleri farklıdır..
tarzı ve hareketi de öyle..
bir de şunun sigara içiş şekli vardır..
işte bu platform bunun paylaşılabilmesi için açıldı..
hadiyin..
ben genelde bacaklarımı açıp kafamı götümün altına getirip tassaklarima bakarak içiyorum.
(bkz: kanırta kanırta)
yavaş yavaş.
zaten az içerim.
öyle hızlı değil tadını ala ala yavaşça içeceksin. atlı mı kovalıyor? hemen de uzaklara dalma sahnesini yaşamaya kalkmayın len . eline sigara alan bir kaan tangöze bi nejat işler olmaya çalışıyo öf!
götümden.
Cool görünmek için çaba göstererek içerim.
püfürdük püfürdük. (bkz: açacağın başlığı seveyim güzel kardeşim)
Kahvede iskambil oynarken agzimin kenarina sikistiriyorum. Kafami yana egip bi yandan telefonla konusuyprum, bi yandan kartlari dagitiyorum. Sigara agzimda ha. Kenarda duruyor.
genelde doğaçlama yaparım.
ketçap mayonez dökerek içerim.
elde tutarken sigara avucun içinde yer alır. yani lisede hocadan gizlemek için tutulan şekil. alışkanlık işte arad içerken öyle tutuyor insan.
bazen soyledir...görsel

yahu baslık acıyosunuz hakkını verin amk.. ne bicim modelsiniz anlamadım ki.. ehhehhe.
Jesse pinkman gibi.
(bkz: Breaking Bad)
az önce karısını kaybetmiş gibi.
görsel