tavsiye

kız mı erkek mi belli olmayan yazarlar

Lan turuşko kaç defa erkeğim dedim olum nerenle okuyorsun göt lalesi entryleri. Pes amk yuh artık olum her boka yürüyorsun anlıyorum ama ben onlardan değilim fersah fersah uzağım. Attığın oltanın iğnesini sikeyim çek yukarı lan sana balık malık yok. Yetki falanda yok.

sözlüğe yön veriyorum arkadaşlar sıkı tutunun

Yön yine Aleyna tilki ailesi di mi?

bir kadının yemek ısmarlaması

Bazı kadınların sadece yemek ısmarlatmak için, erkeklerle çıktığını bile duydum. Ne kadar aşağılık bir durum.
Hep kendim ödedim. Karşımdakinin durumuna göre, gerekirse onu da öderim.

bez bebek nana

sanırım ara sınavlardan dolayı kafa izni almış. belki yazın buluşuruz. artık dışarıdaki yerlerde de çay içiyorum zaten yani kütüphaneye gitmemize gerek kalmaz.

türkiye radyo televizyon kurumu

Fatih Erbakan, TRT Genel Müdürü'nün tarafsızlığını yitirmesi durumunda görevden alınabilmesini ve TRT'ye ceza verilebilmesini öngören kanun teklifini hazırlayarak TBMM Başkanlığı'na sundu.

arkadaşlar biri var

Arkadaş gibi takılıyor ama içindeki kelebekleri çok belli ediyor.
Kalsan mı sen burda? Gitme sen ya diyip duruyor.
Ah be ne diyelim biz sana?

erkeğe ne hediye alınır

Şimdi tam zamanı kesilmiş yüzülmüş oğlak olabilir

Aaa param yok diyorsanız 1 şişe viski olabilir.

Ehehe Ulan kendime istediğim şeyleri yazmışım.

bi nas vardı ne oldu ona

O nas ne yazık ki götcaazımıza girerek kayboldu...o kodumunun nas'ı yüzünden 3 kilosu 7 lira olan soğanın bir kilosu 45 lira oldu!!...sonra da şahıs çıkıp "arada bazı şeyler düzgün gitmedi, ama ben cb'nıydım...yoktum..." dedi!!...demek ki etrafında tek bi kişi yok ki "ya hocam hem nas diyosun, hem de yoktum diyosun, bu ne yaman çelişkidir!!" diyemiyo!!

Böyle bi ülke poposunu kaldırabilir mi?!

Kaldıramadı işte...

bi nas vardı ne oldu ona

Ekonomistler faiz arttırılsın para sıkılaştırılsın diye bas bas bağrırken faiz sebeb enflasyon sonuç nas var nas diye bağıran reisin maliye bakanı faizleri kökledi. Beşyüz bin lirası olan bi asgari ücretten fazla alıyor. Yakında tüm yatırımlar duracak öyle bir rant ekonomisine gireceğiz ki kendi bile şaşıracak. Sıkı para politikası güçlü ve kararlı bir iktidar ister. Sen zaten hiç kararlı bir adam olmadın. Artık güçlü de değilsin. Hala iktidardaysan bütün güç odaklarını darma dağın ettiğin için. Bizim reis ya artık bu ülkede yaşamıyor ya da kendi maliye bakanı reise kazık atıyor. Alooo reis nas var nas. Ne olacak bu faizlerin hali.

kilis

Kilis Belediye Başkanı Hakan Bilecen:

Her yere Türk Bayrağı astım Kilis’te. Herkes aynı bayrağa bakmak zorunda.

Artık bu şehir kaçakçılıkla, mültecilerle anılmayacak.