bugün

bıyıksız (10 points)
teoman dinlemiyor (10 points)
nefes alıyor (10 points)
kedileri sevmiyor (10 points)
(bkz: 40 yapar)
--spoiler--
merhaba ben ortalama bir kadın.

1)Çok sert olsun ama bana sert olmasın yumuşak sert yumert olsun.

2)romantik olsun ama baymasın hem duygusuz hem duygulu olsun

3)zengin olsun ama para önemli değil, para önemli değil ama maddi bir zayıflığını görürsem terk edeyim

4)arkadaşlarım bolca olmalı onlarla sevgilimden daha çok zaman geçireyim paylaşayım buna kızmasın geniş olsun biraz

5)özel günlerimizi unutmasın ama unutup odun olsun .

6)gel deyince gelsin git deyince gitsin sus deyince sussun konuş deyince konuşsun televizyon değil mi bu ayol ahahah

--spoiler--

not:erkeğim
bir yengeç burcu erkeği olarak tan:
1 70 boyundan aşağı olmasın .
göz rengi koyu tonlar olabilir.
göründüğü gibi olsun az bir makyaj sorun olmaz.zira yanımda boya kutusuyla dolaşmak istemiyorum.
işte bu önemli;bıyıksız olsun*
birlikte her şeyi yapacağımız biri olsun.
yalan söylemesin.
dengesiz olmasın.
eğlenmeyi ve hayattan keyif almayı bilsin.
gerektiğinde gülmeyi gerektiğinde ağlamayı bilsin.
zeki olsun bir şey söylediğinde saf saf bakmasın.
bir ortama girdiğimizde çekingen kalmasın.
(bkz: fotosentez yapsın yeter)
zeki olsun,bakmayı, sevmeyi, dokunmayı bilsin. düşünceli ve saygılı olsun.çok çok parası olmasın.sonradan görme hiç olmasın.
(bkz: döşü kıllı olsun)*
+
(bkz: bir sıfır olsun bizim olsun)
+
(bkz: sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif)
(bkz: nefes alsın yeter)
seviyorum dediğine sadık kalmayı bilsin.
(bkz: lily aldrin)
yazarların aşık olma ihtimali verdikleri kişilerin özellikleridir.
sadece insan olsun yeter.
dürüst olsun. stabl olsun. söylediklerinin arkasında dursun. bol keseden sevgi/aşk/gelecek/evlilik/bağlılık sözlerini kullanıp sonrasında pufff olup eski sevgilisinin kucağına koşmasın.
-zeki olsun.
-aldatmasın.
-beyaz tenli olsun.
-benim olsun.
boy önemli arkadaş, bikere uzun boylu olacak. beyaz tenli olacak, güzel bakacak, kişiliği karakteri oturmuş olacak, sevecek sadık olacak, herşeyden önce adam olacak adam.
(bkz: kaley cuoco)
edit: bağyan yazar arkadaşlar eksilemeyin artık
edit 2: başlık taşınmış biz yine mal olmuşuz.
(bkz: sedef avcı)
(bkz: tıvorlu ismail)*
(bkz: bir yarim olsun isterdim)*
siyah ince parlak külotlu çorap giyecek.
şöyle döşü kılsız, bıyıksız, kilosu 60 tan yukarı çıkmayan bir bayan.**
(bkz: Rosie Huntington)
Babam gibi koruyan bir sevgilim olmadı.
nedense beğendiğim insanlarla sevgili olmak istemiyorum. sanki bağlanırım hiç kopamam gibi geliyor. o yüzden beni seven insanlarla beraber oluyorum. beğendiğim insana yakıştıramıyorum kendimi, sonra yanında kazmanın birini görünce vay be, diyorum. (bkz: alexandra stan) tabii konunun bu ünlü ve güzel insanla pek alakası yoktu.
ben çok duygusal bir insan olarak. karşımdaki insanında duygusal olmasını beklerim. daha sonra her zaman dürüst olmalı. ego sorunu kesinlikle olmalı. burnu havada insanları hiç sevmem. ve en önemlisi beni anlamalı.
*Günde minimum 16saat uyanık kalacak

*Yemeği yapacak

*Bulaşıkları yıkayacak

*Çamaşırları yıkamasa da olur, kendi öz pisliğim o benim sonuçta

*Maç günleri odasına gidip ben ''Çıkabilirsin'' diyene kadar çıkmayacak

*Güzel olmasına gerek yok

*Hatta sabahları yatak odam ile dış kapı arasındaki yol güzergahımda bulunan koridorda dolaşıp beni uyku sersemi halimle korkutmamak suretiyle bıyıklı bile olabilir

*Ari ırktan olmasına gerek yok

*Ben geceleri kıçım başım açık uyur, yatakta uyur tavanda uyanırım, dolunayda ulur, her gün saat 6.36'da kafamı 360derece döndürerek etrafa boru gibi kusarım, mümkünse geceleri her 2saatte bir gelip üstümü örtecek, sabahta yerlere çekpas çekecek

*Sabah Metal, öğlen Türkü, akşam Rap, geceleri de Ney dinlerim, ruh sağlığı bozulmayacak seviyede işitme problemi olursa iyi olur

*Benim her yaptığım espriye gülüp kalitemi düşürmeyecek, seçici olacak

*Sabahları yastıktaki kıllarımı toplayıp daha sonra çelik yelek yapımında kullanılmak üzere biriktirip ay sonu ASELSAN'a teslim edecek

*A dedim mi B diyecek, Heyt! dedim mi Höyt! demeyecek, What? dedim mi Suck? diyecek

*Haftada en az 1kez nefes aldığını bana doktor raporu ile kanıtlayacak

*Az yiyecek, günde 2 bardak çaydan fazlasını vereceğimi aklından bile geçirmeyecek

*Şartları kabul eden yazarlar benimle iletişime geçsin hemen 4+1yıllık sözlemesini imzalayalım, sevgiler...