bugün

yaprak dökümünde neclanın nişanlısının kardeşi rolünü oynayan ve gercek hayatta da bu oyuncuyla evli olan genç oyuncu.
kıvanç kasabalı'nın eşi. kendi sesi ile oynamasa da mimikleri kırk yıllık oyunculara taş çıkaran güzel.
duru, masum güzelliği ile aşık olunası insan.
oldukça şanslı bir kadındır. şöyle ki oynadığı iki dizide * * tüm kızların ayılıp bayıldığı kıvanç tatlıtuğ ve kenan imirzalıoğlu'yla oynama şansına erişmiştir. güzel bir his olsa gerektir.
Dünyadaki en güzel ve içten gülümsemeye sahip,
insan olmasına ihtimal vermediğim varlık..
şimdilerde oynadığı ezel dizisinde rolüne çok yakışan ancak cansu derenin yerine başrolü oynasa rolünü kendine daha çok yakıştırabilecek olan güzel.
bergüzar gökçe korel'e benzetilen * kadın
(bkz: al eve besle)
karşısına geçip izlenesi afet...

ayrıca sesi çok tatlıdır kendilerinin.
1982 doğumlu olan ve yan karakter olmasına rağmen ezel dizisinin güzelliklerinden biri olan muhteşem ötesi varlık.
görüldüğünde asalet duygusunu insana şiddetli derecede hissettiren sayılı kadınlardan.
(bkz: romantik komedi)
çok sevimli bir surata sahip olan ama bebek gibi konuşmaması gereken bayan.
kendisi pek bir hoş ama aşırı inceliğiyle korkutuyor yahu.
kenan imirzalıoğlu ile seviştiği sahnelere kocasının "karım gereğini yaptı, sonuna kadar destekliyorum ve karşı çıkanları anlamıyorum" dediği kadın.
beyazıt öztürk'le denizbank reklamındaki güzelliği ve şekerliğiyle insanı kendine aşık eden afet. mükemmel ötesi hatun.
denizbank reklamında süper çıkmış hatun. Yüz güzelliğini zaten biliyordum da fiziği mükemmel çıkmıştır.
küçük göğüs
kötü gülüş
minik ama sempatik popo
nur gibi bir surat

iyi ya...
kıvanç kasabalı nın eşi,çok doğal ve güzel bir bayandır.oldukça da mütevazi canım, bir kahvaltı mekanında eşiyle beraber kendisine sıra gelinceye kadar ayakta beklediklerine şahit oldum.
oyunculuk meziyetlerine bakıldığında hollywood'a ihraç etsek dediğimiz hem güzel hem yetenekli zaten dünyada sedef gibi bi angelina jolie var bir jessica alba *.
derhal diksiyon dersi alması gereken insan.
zira oyunculuğunun ciddi anlamda yavan olması, tamamiyle konuşmasındaki sıkıcı ses tonundan kaynaklanmaktadır kanaatimce. hani sanki replikleri bir kağıda yazıp da vermişsin kızcağızın eline, o da düz yazı gibi baka baka okuyor oradan. resmen yazıdaki noktalama işaretlerini bir bir görüyorum ben bu kız konuşunca. haliyle isterse gözleriyle dolu dolu baksın, isterse hakikatli bir ağlama sahnesinin altından başarıyla kalksın, ne olursa olsun izleyiciye, en azından şahsıma, samimi gelmiyor oyunculuğu.
son olarak kastetmek istediğim şeyin tam olarak anlaşılması için haluk bilginer'e ve onun canlandırdığı karakterleri konuşmasıyla, jest ve mimikleriyle bütünleştirmesine, rolüyle tek vücut olmasına bakılmasını öneririm.
haluk bilginer'le karşılaştırma falan yapmadım tabii ki, iyi bir örnekti sadece. yok daha neler..
ne güzel kızdır lan.
aman da aman bir güzelliğe sahip olmadığını düşündüğüm bayandır.Masumdur o kadar.
gitsin romantik komedi tarzında filmlerde oynasın dediğim manken.
cildindeki gözenekler makyajla bile kapatılamayan hatun.
aslında çok sevimli bi güzelliği var. yani aşırı boyutlarda güzel bi kadın değil ama tatlı işte. fakat cilt sorunu ekrandan çok belli oluyor. resmen cildindeki gözenekler krater kıvamını almış. kötü duruyor.