bugün

(img:#2218345)
Benzediğim biri yok gelip de aa şuna benziyorsun diyen de yok bulabilen varsa buyursun.
Çok da matah bir işdeğildir takılmayınız...
Bırakın ünlüler size benzetilsin ki bir esprisi olsun.
wolverine saçlarımı uzatınca.
uzatmayınca bir boka benzemiyorum galiba.
ilyas salman. Bazen de hakkı bulut.
Arzum Onan a benzetirlerdi küçükken.
Bread Pitt.
Dönem dönem Hugh jackman ve colin farrel'e benzeten çok oldu. En son dün çok yakın bir arkadaşım tarafından kemal sunal'a benzetildim.

Bana göre ise kimseye benzemiyorum, evet o kadar tipsizim : )
Burak sevinç denerek sonunda birine benzetildim.
Biraz adrien brody biraz gordon freeman biraz da çağlar Ertuğrul karışımı bir şeylere benziyorum.
Ediz hun.
(bkz: lev troçki)

görsel
Malcom McDowell.
Çağatay ulusoy ve kerem bürsin birbirine benzemiyor ki?
Beni de Nihat doğana ve pascal noumaya benzetiyorlar.

Ben de gözünüzün ayarını skeyim diyorum hep.
Lisedeyken birisi Robert patinson’a benzetmişti, ertesi hafta okula 3.5 numara gözlüklerle gelmişti.
Gururumu çok okşamış bir iltifat bir fransız madmazelden hususle gelmişti. Mealen senin bu sovyetik görünüşünden isviçreli kızlar nasıl etkileniyor diye sormuştu. Sovyet devrimcilerine benzeten çok olur. En çok da troçki söylenir. Yuvarlak gözlük, dalgalı saç, Gözlük, çene altı sakal falan, bu benzetmeğe hak veeiyorum.
gencken tom cruise simdi ediz hun.
Fredi Merküri ye benzetirler demesi ayıp. Aslında ayıp deyil ama akepeli pislikler yine kendini övüyo demesinler diye belirtmek istedim, neyse.

Dediyim gibi nonoşlar, reyaldede beni frediii diye çağırır gay çevrem. O derece yani, bıyıklar aynı, dişlerim hafiften dişlek, külo aynı, kol altı kıllarımı üş buşuk senedir kesmiyorum zaten, cinsel terciyim desen ona keza.

Bu yüzden ilgi odağı oluyorum bizim bagcilarda şekerim. Akepeli pislikler etrafımda fır dönüyor. Ama hiş memnun deyilim bu durumdan.hani sizler iç n belki imrenilcek bı durum ama benim için deyil. Tükenmişlik senduromuna girdim sanırsam.

Tayyib istifa ayol!!!
ediz hun,
barış kılıç.
(bkz: dilberay)
e ve i...
Sırp bi kız Roger federer'e ne kadar çok benziyorsun dediydi .
biri Hazal Kaya demişti. ne alaka aq
Barry keoghan.