bugün

Bugün başıma gelen olaydır.Anlamsız bir biçimde sabahın köründe uyanıp bunalım şarkılar dinlememe sebep olan durumdur. Lakin neden böyle olduğuna hala anlam verememekteyim.
bütün günü etkileyecek ruh halidir.
partnerinin iyi iş çıkaramadığına delalettir. değiştirmek gerekir.
partner eksiliğinden kaynaklanır. ben bi peugeot partner aldım, hemen geçti.
kanepede yatarak çözülebilecek durum. *

farklı bir bakış açısıyla; mutsuzluğunuzun uyandığınızda yatağın mutsuzluğundan daha fazla olması.
yataktan uyanılmaz.yataktan kalkılır ya da uykudan uyanılır.
ağır depresyondur. gün boyu aynı şeyleri yapacağını bilmekten ve bunun hiçbir zaman değişmeyeceğinin farkında olmaktan kaynaklanır.
mutluluğa doymuş bedenin ters tepkisi.
yine mi bamya diyen türk kızı ruh hali.
çok erken kalkınca oluşan ruh hali..
camın altında yatarken boynunuz tutulmuştur. o anki ağrının yaşattığı kadar büyük bir mutsuzluk olamaz.
gün içinde yapılacak bir işin olmamasından kaynaklanan durumdur.
(bkz: sol tarafından kalkmak)
öğlen yatıp, akşam üstü uyandıgında sabah oldu sanıp sevindiğinde, hala akşam oldugunu anlayınca yaşanan mutsuzluk.
saat 9 dan önce uyandığım hergün yaşadığım durum. düşündümde hayatım boyunca hep 9 dan önce uyandım lan ben, hay ben böyle hayatın...
mutsuz uyumaktan kaynaklı olabilirdir ve tüm gün melankolik olunması muhtemeldir.
mutluluk hormonu olarak bilinen serotonin in insan vücudun da en az bulunduğu saatler sabah uykudan uyandıktan sonra ki zamandır. özellikle şahsın sıkıntılı olduğu dönemler de uyandıktan sonra ilk on onbeş dakika evin içerisinde bilinçsizce gezinmesi göğsünde bir daralma olması rastlanabilecek durumlardır.

ama bu durum bazı bünyeler de çok daha abartılı yaşanır, ki kişinin gerizekalılığıyla alakalı bir durumdur zannımca.
yastıkla kavga ediyorum, beni uyandıran her kimse onla kavga ediyorum, banyonun kapısıyla, klozetle, kediyle, annemle, terliğimle, sabahlığımla, telefonumla... ve son olarak da su ısıtıcısına sataşıyorum. kahve kavanozunu elime aldığım gibi, bünyemde ne mutsuzluk kalıyor, ne sinir...

psikopat değilim. kahve seviyorum o kadar.

biraz oturun, öğlene geçer.
her nöbet sabahı.
annenizin başınıza gelip o hiç bir opera sanatçısında bulunamayacak performansla sizi kaldırması ve bunu siz yorgandan çıkana kadar devam ettirmesi sonucu olan durumdur.