bugün

lady bir gaga'da tutan şey ikimizi.
alın lan bu da benden olsun.

no doubt- don't eat (ramazan ayı mix)
ne çabuk geçti şu mübarek 11 aylar...
@sahur. *
yok artık.
sahur timeeeee!!!

anlam veremediğim garip bir ileti. yarmadı ama oruçtan soğudum bir an için..
sineklerde oruç tutsa keşke, en azından sahurda bi kaç ısırıkla kurtarırdık.*
An itibariyle kendi profilimde yazıyor.

Normalde Ezan okununca müziğin sesinı kısmaya üşenenler, bugün o Ezanı dört gözle bekleyecekler...
facebooktan artık feyiz alamıyorum.
vur davulcu davula sevdiğim kalksın sahura kalbi gelmedi aşka bare gelsin imana.
'6/A biter 7/A başlar.. burası 7/A burdan çıkış yok :@'

fiziksel yaşı belli de beyin yaşını kestiremedim.
Güzel bir hafta sizi bekliyor sevgili xxxxxx . Yalnız bu hafta değil. ileride bir yerde bekliyor. Yani kesin bekliyordur. Bir insanın hayatı hep bu kadar berbat gidemez. Gitmemeli...
'lan acaba 61 gün oruç tutmak için bilerek orucunu bozan trabzonlu var mıdır? kafama takıldı gece gece.' **
daima favorilerimdir . bazılırının profil resimleri durumu anlatmaya fazlasıyla yetiyor .
(bkz: genç kızların yedek sevgilisi mıho)
evet , köpek gibi sevdim belki de ! sırf aynı dili konuşalım diye.. *
teravih öncesi ısınmayı ihmal etmeyin. 12.rekatta çapraz bağlarınız kopar, bütün bir ramazanı cemaatten ayrı düz koşu yaparak geçirirsiniz.
Maille bana düğün davetiyesi gönderen arkadaşıma, çeyrek altın resmi gönderdim, mutluyum...
sıla- susatsa da öldürmez (ramazan yazı version)

imama bırak;
kıldırır geçer;
33 rekat namaz için;
yanmaya mı değer.
Türkçe'nin zenginliği:
-ne la bu?
-bu ne la?
-ne bu la?
-la ne bu?
-la bu ne?
"Hamamböceği kafası kopsa bile 8 gün yaşarmış. Peh! O da birşey mi ? Bazı insanlar, bi ömür boyu beyinsiz yaşayabiliyorken.''
"Ayrıldığınız sevgilinizle karşılaştığınızda, ''ne bakıyorsun, bok mu var?'' sorusuna, verilecek tek bir cevap vardır...
Bende tam onu diyecektim, çok değişmişsin.."
"müziği kısmaya üşendiğimiz ezanı şimdi dört gözle bekliyoruz."
-kanka içmeye gidiyoz geliyonmu ?
-olmaz kanka ramazan geldi..
-içiyosa oda gelsin olum
Dini program jeneriklerinde neden hep açan çiçek, şelale falan gösteriliyo lan? izzet Altınmeşe'yi de Allah yarattı, onu niye göstermiyolar?
ezginin günlüğü- sen unut iftarını ben aklımda tutarım. tamamını okumak isteyenler için; (bkz: dinsizler bana danışır zındıkların aklı benim)
(bkz: yarmayan iletiler görüyorum)