bugün

yatağın soğuk tarafı.
o gider, diğer herkes kalır ama artık yalnız olmaya mecbursundur.
bir çok insanın çok istediği, para* seks, imkan, dünyevi şeyler olsa da bunlara sahip olduğunu bilsen bile çok enteresan şekilde bir öfke harbi, ağlama isteği, anlaşılmadığını düşünmek, etrafında belirli ölçüde muhabbet edeceğin kişi olmaması**
bunun getirdiği durum ile yalnızlığı anlamak ya da başka boklar var bende bilmiyorum.
yalnız olduğunu anlatacak kimse olmamasıdır.
restaurant kafe gibi yerlerde karşınızdaki sandalyenin boş mu sorusuna dolu diyememektir.
1 yıl önce attığı 'seni seviyorum hiç ayrılmayalım emi ?' başlıklı mesajı okumaktır.
(bkz: Michael collins)
astronot olanı tabii.
http://www.youtube.com/watch?v=eBq25cvfROw
evi senden baska temizleyenin olmamasidir.
Haftalar sonra kendi sesimi duydum, oha bugün kasiyerle konuştum lan.
bu saat de buraya entry girmek.
çayı da mı kendim koyam ?
sürekli kulağında kulaklıkla dolaşmak.
gecenin 04.24'ünde entry giriyorsan yalnızsındır işte.

daha ne açıklaması istiyorsunuz.
on numara beş yıldız. gayet güzel, siz de gelsenize amk!
yalnızlık ; tek başına olan güzelliğiyle birlikte ,dört duvarın çevresinde dans etmek , kitap okumak , şarkı söylemek , uyanınca bağırarak günaydın minik kuşlarım demektir.

kime ne söylediğinin önemli olmadığı zamanı , an be an ses tellerinde ve beyninde hissedebilmektir.bu boşluk kah düşünce ile kah keyif ile kah bir tutam tütün ile doldurulur , tadından da yenmezdir.güzel bir şarkı gözlerini kapatıp hissedebilmeyi ,gözlerin açık şekilde duvar kirişlerini seyreder halde yapmaya başladığını da fark edince , hadi hayırlısı. fazlası zarar.

üstüne de az leblebi.

edit: (bkz: bir cümlenin ifade ettikleri)
yalnızlık, kendi istediğin kadardır.
kapıyı kendi anahtarınla açmandır.
''Keyifli yalnızlığımın içine eden birileri her zaman çıkmıştır..'

charles bukowski
-hava soğuk değil mi? -çok. -cevabının sıcaklığı...
bazen de sadece bir makarneks yapanınızın olmamasıdır.
bazen huzur bazen keder.
"keşke" ler ile yaşamaktır.
kendini hiç kimse ile anlaşamadığını, hep dışlandığını düşünürken bir yandan trash metal dinlerken bir yandan da sallanmaktır yalnızlık saçlarının dökülmesini ve yüzünün şişmesini hissederken. düşüncelerine boğuluverirsin yaşadıklarını düşünüp müziğin sesini unutana kadar.
olric'e sormalıyım.
yalnızlık paylaşılmaz.