bugün

entry'ler (721)

büyüdükçe korkulan tek şey

penisdir.

sözlük yazarların yatmak istediği kadınlar

ayşe, fatma, hayriye...

gecenin bilim kurgu film tavsiyeleri

oblivion.

aşık olmak isteyen yazar

aşk farklı bi olgu bence.ulaşamamak elde edememektir aşk. sevgi ise çok daha kutsal bir şey.paylaşarak büyür.yaşadıkça,yaşlandıkça.aklı başında ne istediğini bilen tek amacı mutlu olmak ve etmek olan iki insan için nasıl bu kadar zor olabilir hayat. aşk ergence duygularımızın üzerine örttüğümüz süsülü bir örtü. asıl ve asil olan paylaşmak. karşılıksızca. tek temennim bu hayattan.

sözlük yazarlarının itirafları

kadınlar neden bu kadar zor varlıklar. neden karmaşık olma çabasındalar. halbuki hayat çok basit.

sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

john fante - toza sor.

her sevgiliye aşık olmak

halbuki bir tanesine olabilmek için neler feda edilmez ki.

tanım: özgüven eksikliğinden kaynaklanır.

aşktan daha güzel şeyler

gaz çıkarmakmış.
not: bilimsel veri.

sözlük yazarlarının itirafları

doyum noktama ulaştım, fazlasıyla olgunlaştım ve artık hayattan ne istediğimi gayet net biliyorum. kendimi yeteri kadar nadasa bıraktım. artık vakti geldi sözlük. ciddi bir ilişki ve hatta belki de evlenmek istiyorum. ama daha ne kadar beklemem gerekiyor bunu bilmiyorum işte. kısmet.

sözlük yazarlarının en sevdiği tarihi kişilikler

adolf hitler.

yalnızlığı tek cümleyle açıklamak

''Keyifli yalnızlığımın içine eden birileri her zaman çıkmıştır..'

charles bukowski

uzun çizme giyen taytlı türk kızı

kalçalarını uzun tunikle saklamayanlar başarılıdır, seksidir, überdir. tanrı taytı korusun ve kollasın.

gecenin şarkısı

the beatles - don't let me down

r madrid başkanının tebriği hakkında ne dediler

dirk kuyt: klübün bir faks makinesine sahip olması fenerbahçenin büyüklüğünü gösterir.

cris cristiano marques

tecrübeli, kumaşı sağlam ama 35 yaşında. üç kulvarda tempoyu nasıl kaldırabilir. fizik-kondüsyon açısından gerileyebilir. kanımca daha iyi bir stoper alınabilirdi. fatih terim bizi utandırır umarım.

galatasaray için şl de grup tahminleri

bayern münih
benfica
galatasaray
cfr cluj

galatasaray bu grupta kafaya bile oynayabilir.

kaka nın ücretini fenerbahçe nin ödemesi

elenmesiyle galatasaray a 10 milyon euro luk katkıda bulunan fenerbahçe nin yüzyılın transferinin gerçekleşmesi hususunda ezeli rakibinin çorbasına tuz atmış olduğu gerçeğidir.

aziz yıldırım başbakan olsa olabilecekler

ülke 100 yılda ''monarşi nedir'' görürdü.

digitürk üyelerinin taraftar dağılımı

ligin başlamasına bir kaç hafta kala bu dağılımın galatasaray lehine %45 ler civarına dayanması aşikardır.

ne demiştik;

''gerekirse havuzdan çıkıp denize gireriz!''

amrabat ın tercümanı

kendisinin de bir tercümana ihtiyacı olduğu kesin yargıdır.

http://www.ligtv.com.tr/h...mrabat-mutluluktan-ucuyor