bugün

entry'ler (511)

hatay

atanıp yalnız kaldığım şehir. yok mu bir insan evladı takılıp arkadaşlık edelim...

didem soydan ın seksi fotoğrafları

Bu kadar ince fiziğe o göğüsler. ilginç. Şanslı kız.

dövünce daha çok seven kız modeli

Şimdi o biraz da neresini dövdüğünle alakalıdır dedirten mes'ele.

hesap için sevgiliye masa altından para veren kız

Direk kasada hesabı ödeyebilir gerek yok böyle şaklabanlıklara. Gerçi 5bin euro maaşım olduğu için beni ilgilendirmeyen durumdur.

türkiye de yaşanan dinin özeti

işine nasıl gelirse her birey tarafından ona göre şekillenir. Bu sadece dinde değil bütün olaylarda böyledir.

Bunların aslında temelinde hep aynı sıkıntılar var. Samimiyetsizlik, ahlaki ve maddi yönden yetersizlik, ben hep doğruyum güdüsü.

Ben bu memleketi küçükken bazı şeylerin pek farkında değilken çok severdim. Ama insanları tanıdıkça artık nefret ediyorum her gün daha fazla. Fiziki olarak yine seviyorum gerçi. Ama insanlar. Leşler.

orospu ile kaşarın arasındaki fark

bir orospuyla evlenmezsin, evlenemezsin, ama kaşar ruhlu bi kızı kendine aşık edebilirsen geçirdiğiniz zamanın her saniyesinden keyif alacağın, evlenilebilecek bir melek çıkabilir ortaya... Seviliyosunuz hafif kaşar kızlar

taksicilerin ahlaklı ve dürüst olması

Seks işçilerinin bakire olması gibi bir şey.

mala mulier

Sözlüğü instagram olarak kullanan yazar.

(bkz: anın görüntüsü)

kredisini sevgilisiyle yiyip kocasına ödeten kız

Karşılıksız kara sevdası tarafından düdüklenen eziklerin sözlüklere hakkında konu açtığı kızdır.

Ha bu hikayedeki kız da, ezik de düşman başınadır.

imamoğlu seçmeni

Kitlesi zaten devlet vizyon ve geleneğinden gram anlamayan, siyasetin dinamikleri nedir ne değildir, dış politika ve dünya gündeminin rotası nedir, bunlardan gram haberi olmayan bir "güruh" tur.

Bundan mütevellit çok ciddiye alınmaması gereken, balon gibi sönecek olan bir kişinin fanatiklerinin oluşturduğu, maalesef memleketin kalıplaşmış bir popülasyonudur.

ekrem imamoğlu nun cumhurbaşkanı olması

Erdoğan hayattayken ancak hayalini kurabilir başkanlığın e. imamoğlu.

Sözlükteki dostlarımın da e. imamoğlu balonunun çapının kısa zamanda farkına varması beni mutlu etti.

trump ın hilal kaplan a siz gazetecimisiniz demesi

Kadının sorduğu sorunun ne olduğu ile dahi ilgilenmeyen, akış ne yöndeyse o tarafa savrulan, sırf muhalif olduğu için kendi devletini yurt dışında dahi kim vursa kardır bakışıyla ortada bırakanların ağızlarına dolandığı trump zırvası. Söz konusu kadından gram hazzetmem ama yetti artık bu kuru temelsiz düşüncesizca yapılan yermeler.

maaşım 5 bin yetmiyor yeaağğ diyen birey

Sadece kira gıda ısınma iletişim giderleri 3000 lira olan bireydir. insanlar ne kadar kazanırlarsa hayat standartları da ona göre şekillenir bunu anlamak çok zor olmamalı.

ayvalık tostu

Bu tostu Hakkıyla yapan bi yer bulmak günler, aylar, yıllar geçtikçe zorlaşıyor. Eskiden tostlar daha güzeldi bence. Dostlar da. Dostluklar da.

Bu tostun olayı hafif tatlı, kaşar peynirine çok yakışan sosundadır.

Çok canım sıkılıyor...

2 artı sıfır ev

Öğrencilere ve bekarlara 2+1 diye kakalanan evlerdir.

üniversite hocalarıyla sevişen kız öğrenciler

Siz nasıl hayatlar yaşıyorsunuz, nasıl yerlerde okuyorsunuz ya..

Binde bir olan kızlardandır herhalde bunlar.

Gerçi binde bir de çok fazla geldi böyle bir şey için.

barış pınarı harekatı

Ypg/pkk terör örgütüne "kucaktan kucağa" oyunu oynatmıştır.

ceren isimli kızların genel özellikleri

Astım olmaları.

Bunu başka deneyimleyen var mı? Tanıdığım bütün cerenlerin astımı vardı.

kış mevsiminin güzellikleri

Atkı, kaşkol takabilmek. Tarz katıyor giyime yakışıklı oluyoz.

bakire kızlar bu saatte sözlükte gezmez

Twitter falan desen okey ama sözlük kızlarımız bence çok mutaassıp aklı başında kızlar denmez lan öyle hem ayıp manyak mısın belki ablacığın geceleri gizli gizli sözlüğe takılıyordur.