bugün

windows vista'da 1 günlüğüne dahi kurtulmanızın mümkün olmadığı hede.
(bkz: microsoft update)
internete girdiğiniz anda, siz müdahale edemeden ne hali varsa gören, çatır çatır program indiren vista marifeti.

üstüne üstlük işini bitirdikten sonra size bilgisayarı kapattırtmaz. illa baştan başlatır.
eğer bir oyun oynuyorsanız, tamamlandığında bunu göremediğiniz ve 10 dakika içinde bilgisayarınızı oyundan başlayarak çatır çatır kapatıp insana cinnet geçirten ve bu otomatik resetin önünü almanıza izin vermeyen sinir güncelleme hedesi.

şu dünyada en nefret ettiğim şey windows update değilse bile ilk 10'a kesin girer.
format atmamak için bir neden.
format attıktan sonra 8 mbit internetle 3 saattir güncelleme yapıyorum hala güncellenecek bir şeyler çıkarıyor.
Update etmediğiniz sürece herşey hızlı ve daha kolay.
ömrümü yedi ömrümü. 65 mb'lık update'in indirilmesi yarım saat sürer mi lan? sürüyo amk.
kesinlikle aktif olmaması gereken windows servisi. önemli windows eklentilerini windows un sitesinden indirin ve kurun.
kapalı tuttugum windows güncelleştirmesi.
bide programların içine saklanıp gelen driver hata tespit programı gibi dandik bişeyler var, insanı çıldırtır.
167 güncelleme var ve saatlerdir yüklenmiyor. Bilgisayarı alıp duvara çarpacağım şimdi. Uykum geldi uykum.
Bitmiyor güncellemeler bitmiyor. Sinirlerim alt üst oldu.
Zam bekleyen işçi gibi bekliyoruz.
Zaman kaybettirip pc yi yavaşlatmaktan başka bi boka yaramayan güncellemelerdir. Düzgün bir antivirüs kurunca güncellemeye gerek kalmaz zaten.
yıllar geçti, onca windows sürümü gördük ama windows update, bir sürü uygulaması açık olan bilgisayarı, sırf update'i çalıştırmak için yeniden başlatmaması gerektiğini öğrenemedi.

arkadaş, sor önce. bana sor. bilgisayarın başından yarım saat kalkıyorum, sonra dönüp geldiğimde bakıyorum, her şey tertemiz, login ekranı çıkıyor karşıma. yapma bunu.
genelde sağ alt kısımda çıkan turuncu noktalı simgesini "şimdilik gizle" diyerek ertelediğim update.
birden fazla kez ertelendiğinde mutlaka bir süre sonra kendi kendine çalışan ve olmadık zamanda bilgisayarı kapatmanıza engel olan şey.