bugün

gelirse ibneyim, gelirse anamı sözlük siksin, gelirse karımı pazarlıyorum gibi entryleri teker teker sildiren futbolcu. Şampiyonlar Ligi'nden elenince bize geçen paranız vardı ya işte o parayla Sneijder'i izleyebileceksiniz. Size de hayırlı olsun fenerbahçe
galatasaray ve türkiye ligi için, tam anlamıyla bir mesih ambiansında teşrif edecektir. performansı ne derece katkılı olur bilinmez ama, beklenti tam anlamıyla mehdi ve mesih beklentisi ayarında.
az sonra gs tv'de konuşacak olan galatasaray futbolcusu..

lan şampiyon galatasaray falan de, en büyük cimbom de.. de lan !
(bkz: oldu da bitti maşallah)
gs tv ye sneijder baglanacak birazdan. galatasaray.com dan izleyin
fenerlilerin götünde patlayan bir başka galatasaray transferi. söyledik erkenden yatmayın timsaha diye. söz dinlemiyorsunuz ki. *
Galatasarayın yeni transferi, ofansif orta saha futbolcusu. sert şutlarıyla ve milimetrik ara paslarıyla tanınır. Sneijder için; "attan inip eşeğe binecek" diyen fenerliler haklı. orada milan'a biniyordu burada size binecek işte.
Galatasaray taraftarının dünya gözüyle görebileceği en büyük futbolculardan birisidir ve bu akşam itibariyle sözleşme imzalamıştır.. Hepimize hayırlı olsun ..Helal sana Ünal Başkan
şuanda telefondadır.

spikerimiz 'televizyonunun sesini biraz kısar mısın wesley' demese bari. *
Gs tv'de an itibariyle konuşan sneijder'ın sesini taklit eden yavuz seçkin'dir.

Hala inanamıyorum lan!!! Giysin bir formayı hele aslan...
an itibariyle gs tv ye bağlanmıştır. terim'e saygısını belirtmiştir. hazır antremanlı olduğunu söylemiştir. yarın öğleden sonra geleceğim demiştir. spiker boğma amk adamı!
an itibariyle galatasaray tv'ye yaptığı açıklamaların özeti:

1. sanırım türkçe öğrenmem gerek, az önce konuştuklarınızı dinledim de bir şey anlamadım.

2. galatasaray bir dünya klübü, geldiğim için çok memnunum.

3. gs taraftarlarıyla buluşmak için sabırsızlanıyorum.

4. ben büyük maçları severim, haftasonu beşiktaş maçında oynamayı çok isterim.

5. fatih terim ve takımı çok iyi tanıyorum.

anında simultane çeviri yapılır.
Okunuşunu merak edenler ilgili videonun 2. dakikasına baksın.

https://www.youtube.com/watch?v=V_gJ3Jq4GrI

Not: Galatasaya'a hayırlı olsun. Umarım melo'ya dönmez.

Not2: Size ne lan tuttuğum takımdan!!! Ama Galatasaray'lı değilim.*
Şu anda GSTV ye telefon ile canlı yayına bağlanarak soruları cevaplamış olan futbolcudur.
kendisi için üzüldüğüm futbolcu. Henüz 28 yaşındayken Galatasaray'a düşmesine bir anlam veremiyorum.
görsel
gs tv ve tv 8 de telefon bağlantısı yapan aslan. türkiyenin en büyük takımına geldiğim için mutluyum ve galatasaray taraftarını görmek için heycanlanıyorum diyen aslan parçası.
artık geldiğine göre başımızın daha fazla yenmesini istemediğim fitbolcu. rüyalarıma girecekti yakında. her yerde şinayder. yetti yahu. alın hayrını görün.
oha naraları eşliğinde gelmiştir. bahsettiğimiz adam sneijder lan. bir tık ötesi messi, ronaldo, falcao falan.
Yok yere ligin kalitesini artıran futbolcudur istanbul takımlarını hiç sevmesemde bir bursasporlu olarak imrendiğim transferdir. iki hafta sonra bursa deplasmanında oynasın da canlı izleyelim.
(bkz: ağlamak istiyorum sayın seyirciler)
kalitesi ve yeteneği üst seviyede olan hollandalı futbolcu.

galatasaray'a hayırlı olsun.

not:hasta fenerbahçeliyim.
Aslan olmuştur.
hayırlı olmasını dilediğim transfer. ama gelişi hıyarlı olacaktır. hava limanı facialarından birine daha tanıklık edeceğiz. bu transfer türkiye liglerinin en balon transferlerinden biri olacak. inşallah olmaz.
yeter amk dedim artık bugün kendisine. daha doğrusu kendisine değil onu bu kadar konu eden bizim aptal millete. iyidir, kötüdür, gelir, gelmez ama muhabbet de bir yere kadar yapılır be birader. bekleyin daha bu adam oynayacak, gol atacak, kart görecek, şunla bunla kavga edecek o zaman ne yapacaksınız çok merak ediyorum.