bugün

entry'ler (710)

yazarlarin evinde 4 adet bulunan esyalar

(bkz: arsenal)

experience

(bkz: ludovico bey ne yapıyorsunuz)

sözlük yazarlarının itirafları

yaklaşık 1 saat önce önümde birini bıçakladılar. uzun zamandır böyle aksiyon yaşamamıştım. iyi oldu.

pilot olmak istiyorum. bu konuda bilgisi olan yazarlardan yardım bekliyorum.

çirkin bir erkekle çıkmak için sebepler

(bkz: boş küme)

13 mayıs 2014 soma maden ocağı kazası

(bkz: 13 mayıs 2014 soma katliamı)

genç bakışta konuşan isveçli kız

gece gece beni derin düşüncelere sevk etmiş kızdır. iskandinavdır. Allah'ın ustalık eseridir.

kürtçe

bazılarının kendi sesleriyle karıştırdığı dil.

aziz yıldırım

tabi ki tanım koyamıcam fakat kendisinde kesinlikle bir kişilik bozukluğu var. sözlerinde bunu görmek mümkün. biz taraftarlara yaşattıklarını yaşamadan ölmemesini diliyorum. hapiste ölse de olur. umarım mesaj alınmıştır.

sözlüğün en yakışıklı yazarı anketi

yakışıklı ne arar la sözlükte. şaka lan şaka. mütevazı olamıcam. benimdir muhtemelen. hatta benim evet.

(bkz: narsisizm)

ingiltere kralı nın atatürk ün elini öpmesi

che'nin cebinden nutuk çıkması hikayesinden sonra top 5 yalanlar listesinde kafaya oynar.

galatasaray

hakan'lı, chedjou'lu, sabri'li, telles'li, ontiviero'lu kadrosuyla uefa kupası'nı alabileceği iddia edilen kulüp. allah kurtarsın kardeş işin zor gerçekten.

esmer erkekler yaşamalı

100 türk kızı arasından 87'sinin verdiği cevap.

22 yaşındayım. acayip yararını gördüm. türk kızı esmer seviyor. sakallı olcak tabi. **

alex de souza

şu an ersun yanal'ın fenerbahçe'sinde oynuyor olsaydı 2010-2011 sezonundaki 28 gollük performansını geçer, fenerbahçe nisan başı şampiyonluğunu ilan etmiş olurdu.

fatih terim

Galatasaray'dan gidişiyle gönlümü kazanmış Türkiye'nin en büyük teknik direktörüdür. bu adamı sevmeyen net futboldan anlamıyordur. fatih Terim'in Galatasaray'ı sattığını düşünen zihinsel engellidir.

yarın hepinizi şampiyonluk kutlamalarımıza bekliyorum. bahane yok.

sözlük yazarlarından aforizmalar

hayallerime sığmıyordun bir zamanlar, şimdi çoraplarımı yıkıyorsun.

roberto mancini

aykut kocaman'ın italyan versiyonu. umarım uzun yıllar galatasaray'da kalır ve hak ettiği başarıları takıma kazandırır.

bir gün ölecek olmak

yaşamı özel kılan en önemli detay.

http://www.avaaz.org/tr/s...ss_execution_loc/?ktvsPbb

http://acileylem.amnesty.....tr/eylem-detay.php?q=189

hastası olunan sözler

ister öne git, ister geri; dünyanın denizleri biter efendi.