bugün

efendim bugün yani pazar günü indirim yaptığı aleti sakın ola kaçırmayın. daha iyisi yok, emin olun:
http://www.vatanbilgisaya...s/banner_25yilindirim.jpg

diğer markaların daha düşük özellikli aletleri bu indirimlerle dahi daha pahalıya satıldı. sakın ola sakın ola sakın ola kaçırmayın.

reklam yapmıyorum; bu fiyata daha ucuzu yok gerçekten. arayın tarayın bulamazsınız.
http://www.vatanbilgisaya...banner-5taksityuzde20.gif

beklenmedik bir indirim daha yapmış, uçurmuş firma.

yahu siz ben bilgisayar alırken neden böylesi bir indirim yapmadınız?

çok kızdım bak. neyse geçti.
her türlü çirkefliği yapan 2.sınıf bir elektronik eşya dükkanı.
card finans denilen naneye %20 indirim yapan teknoloji mağazası.

ama heyecan yapılmasın, an itibarı ile, bugün son gün ve aradığınız ürün çoktan bitmiştir. merkez telefonları, düşürülebilmenin ötesine kaymış durumda.

oysa ne hayallerim vardı, benim de taşıyabileceğim bir bilgisayarım olacaktı. onunla ne projelere imza atacaktım kimbilir. gitti caanım lebtob.

(bkz: sözlüğü düzenli takip etmemenin zararları)
günümüzde bankaların şirketleri nasıl bir numara yaptığının en büyük örneklerinden birisi... finansbank ile olan anlaşması olmasa aslında bir hiç olabilecek firma...

- ey kapitalist sistem sen pireyi deve yaparsın...
kapısından içeri giren müşteriye cardfinans pompalamak için türlü maymunluklarla dolu satış politikasına sahip bir yer. şöyle oluyor ki bir laptop için diğer kredi kartlarından tek çekim ödeme yapmak istediğinizde %0'lık bir indirim sözkonusuyken cardfinans sahiplerine %25 indirim yapıldığı söylenmektedir. üst kattaki yıldırım hızında cardfinans çıkartma tezgahıyla da direkt müşteriye dayatma olarak kullanılıyorlar bu şeyi. şahsen teknosa'dan kazık yemeyi tercih ederim bunlardan kart alacağıma.
müşterilerinin, satın aldıktan sonra arızalı olduğu gerekçesiyle iade ya da değişim yaptıkları ürünlerini tekrar paketleyerek farklı müşterilere satan bilgisayar şeysi.
bonus kart kullanıcılarına güzel bir indirim yapan firma.

http://img510.imageshack....dc8fa79418a9c3adc6vo8.jpg

ama son derece akıllı sanıyorlar kendilerini. %28 indirim yaparken, sitede fiyatları %10 yükseltiyorlar. yani indirim %18'e geliyor. %28 olayı tamamiyle aldatmaca, insanları kandırmaca.

çok zeki ya bu firmadakiler, hemen sitede fiyatlara %10 ekliyorlar. ama bir şeyi unutuyorlar. ne mi? bannerlar...

http://img510.imageshack..../3776/sozdeindirimci0.jpg

ticari ahlaksızlıktır bu. insanların gözünü boyamaktır. haa bunu birçok firma yapıyor olabilir. ama bu kadar belli etmeyin arkadaş. bannerları hala düzeltmediler, yarın sabah anca farkederler. muhtemelen bu işi ayılamayan site yöneticileri de ciddi sorun yaşayacaklardır.

indirim yapıp, müşterileri aptal durumuna düşürürken, kendileri daha komik duruma düştüler.
grafik tabletin satıldıgı tek mekan. * *
müşteri hizmetleri konusunda 0 olan. bir ürünü iade almak zorunluluğu oldugu halde itiraz eden surat yapan personellere sahip kesinlikle alışveriş yapılmaması gereken biryer.
cardfinans la bağlarını tamamen koparmış firma.
şahsımca bir daha alışveriş yapmamın imkansıza yakın olduğu yer. kendileri benden sonra üstelik aynı malı sipariş etmiş arkadaşıma malı gün itibariyle ulaştırmışken zaten zar zor ulaşılabilen çağrı merkezlerinde beni dakikalarca beklettikten sonra malın 10 gün içinde elimde olacağını söyleyerek beni dumur etmişlerdir.
artık maximum kart sahiplerine özel indirim sağlayan kuruluş. cardfinans ta indirim oranı 8% ken maximum da bu oran 10% a çıkartılmıştır. peşin fiyatta da 5% lik indirm hala geçerli.
evet yapacağını yapmış tam 2 hafta geçmiş bana siparişimi ulaştıramayıp bugün arayıp siparişimdeki ürünlerden birisinin ellerinde bulunmadığı için bekletildiğimi söylemişlerdir. stoklarında bulunmayan ürünü internet üstünde stokta var gösterip satan sanki bendim de bu da bir mazeret oluyor.

bravo vatan bilgisayar.
kardeşimin aldığı bilgisayarın
uzaktan adsl aleti kablosuz çalışmıyor,
kablosuz maus'u bir-iki ay dayandı,
antivirüs programı sürekli güncellenmediğinden yakınıyor,
internette bir sayfa açıncaya kadar kaşıntı bastırıyor,
fiyatı taksitli fiyatına peşine geldi *
promosyonu olan "tatil"i yandı,
üstelik tüm programı ingilizce çıktı *
sonunda kardeşim sanal aleme tövbe etti, artık kitap okuyor.
promörtörleri konusunda müşteriyi sikme potansiyeline sahip satış danışmanlarının oluşturduğu teknolojik firma.
2300 kusur ytl civarındaki DELL STUDIO 1535 CORE 2 DUO T8100 laptopu özel indirimle 1670 ytl'ye satarak hepsiburada'ya tur bindiren teknoloji mağazası.*
(bkz: gold bilgisayar var)
satmış oldukları bilgisayarın problemi sebebiyle yenisi ile değiştirileceğini bildiren, daha sonra yenisi ellerinde kalmadığı için hediye çeki verebileceklerini iddaa eden **aradaki fark ne olacak sorusuna "dolar düşmüş olsa sizden para mı talep edecektik" gibi saçma sapan bir savunma yapan, tüketici haklarına başvuracağım tehditine siz bilirsiniz şeklinde cevap verip başvurulunca 2. gün evinize yeni bilgisayarla gelen firma. *
onlardan aldığım notebookun ekranındaki dalgalanmayı herkes görmesine rağmen onların servis çalışanları görmeyip bunun bir şeyi yok diyerek beni yolladıkları bu yüzden kargo ile kont bilgisayara 30 ytl kargo ücretini cebimden ödememe neden olan şirket.
alışveriş yapılmaması gereken şirkettir. şiddetle uyarıyorum!

cumartesi günü bu kardeşiniz asus p5kpl-cm ve sapphire hd 3850 adlı kartları almıştır oradan (ben bunları aldım toplam 1 milyarlık alışveriş edildi). velhasıl p5kpl-cm sorunlu çıktı aynı gün teknik servise götürdüm. neyse pazartesi kartın sorunlu olduğunu ve yenilenmesi gerektiğini belirttiler. ben de gittim aldım kartı getirdim eve monte ettim sisteme. ne oldu? gene aynı hata. başka bir teknik servise götürdüm bıraktım ardından. bugün alıcam. ve muhtemelen gene hatalı çıkıcak kart. oradan alacağım sonuç raporu ile gidicem bugün vatan bilgisayara. gitmek dediysem ankara gibi yerde 1 saat yol çekiyorum. çankaya yıldız'dan söğütözü. bi de dönüşü var (lan zaten sıçana döndüm bugün yağmurda). yani ebesinin örekesi kadar yol. neyse bu kardeşiniz resmen 4 gün iş yapamadı ve hazırladığı projeye tecavüz edildi. ayrıca ilk götürüşümde verdiğim sapphire'in çevirici parçası da gelmedi ona da kendim aldım o aleti. nerdeyse harcadığım para sorunlu kartın fiyatına denk geldi.

sinirden kuduruyorum ulan. düzgün yazamıyorum. bakalım bugün gidince yetkili karakterlere çemkirmeyi düşünüyorum. kaybettirdiğiniz zaman, para ve bozulan sinirlerime karşılık bu sorunun aynı gün halledilmesini talep edicem. yaygara koparıcam yoksa da alsınlar efendim kartlarını geri. sokim yani ilk defa alışveriş ettim başıma gelene bak. almazlarsa da orda ibnelik yapmayı düşünüyorum. oradaki diğer müşteriler önünde rezillik olursa etkili olabilir diye düşünüyorum. sonuçta insanlığı öldürmek lazım böyle durumlarda. arada bu yerin adını müşteri diye kısaltsanıza nasıl olsa hizmet yok demeyi de planlıyorum. hasta ettiler ulan! zaten paxil'de yok artık bünyede sinir krizi geçiricem ulan!

not: başıma ne geldiyse o indirimden geldi 50 ytl kar edicem diye 20 lira zarar ettim totalde. aç gözlü olmayın, paçanızı kurtarmaya bakın.
krize ragmen magaza acmaya planlarina devam eden sirket. ya tam kazanacaklar ya da tamamen batacaklar.
sahte indirimler yapan firmadır. Örneğin, samsung e250 telefonu piyasada 150-160 tl civarında 10 taksitle almak mümkünken, vatan bilgisayar yüzde 18 kdv indirim yaptığını iddia ederek 5 taksitte 165 tl ye satmaktadır. Bu şekilde indirim yapcaksan beni kandıramazsın ama kandıracağın binlerce insanında ahını her zaman alırsın eyyy nam-ı diğer vatan computer.
aldığınız ürünün hatalı olması ya da bozulması durumunda, fatura veya garanti belgesi ibraz etseniz bile, görevliyi hiçbir şekilde ikna edemediğiniz şirket. garanti hizmeti veren aracı kurumla uğraşmamak adına, sizi başından savmak için elinden geleni ardına koymayacaktır.

o yüzden naçizane olarak, satınalma aşamasında tüm mağazalarından uzak durulması tavsiye edilir.
cardfinansı gerçek anlamda kredi kartı yapan kitlelerle buluşturan teknoloji ürünleri mağazası. hüsnü özyeğin daha az emek etmiştir cardfinansa.