bugün

(bkz: hepsiburada com)
aslında piyasa fiyatına sattığı malı %20 %25 indirim diye satan e-ticaret sitesi. Zira istisnasız her indirimli ürünü başka sitelerde de aynı indirimde olduğunu tecrübe edebilirsiniz.
Bayramdan önce satın alayım, gecikmesin diyerek bu sabah 9.9.2016 10.30 gibi verdiğim sipariş (saat 14.00 den önce verilen siparişler aynı gün kargo vaadiyle) akşam 20.00 gibi kargoya verildiği için ürün teslim tarihi 16.9.2016 olmuştur. Teşekkürler hepsiburada.com
sepette indirim verdiği ürünlerin fiyatını yükseltip sonra bu sepette indirim ile tekrar eski fiyatına çekip milleti keriz yerine koymaya çalışan alışveriş sitesi.
hesabımı kapatmak için bile uğraştığım, black friday'de de rezalet gibi rezalet yaşadığım, batması gereken e-ticaret sitesi.

https://medium.com/@tolga...kestane-cuma-e0eb8e9db9e7
Göz göre göre ikinci el ürün sattıran, durumun tesadüf eseri ortaya çıkması ile ipe un seren, kaybetmesi kesin olan tüketici hakem heyeti sürecinin 6 aylık limitini sonuna kadar kullanan e ticaret bişeysi.
10 yıldır çok şükür hiçbir sıkıntıya mahal vermeyeceğine inandığım e-ticaret sitesi.
twitter'dan yazınca daha çabuk cevaplayan firma.
kuruluş amacı satış yapmak olan bu siteden alışveriş yaptım. ülkede (sözde) en çok bilinen e-ticaret sitesi. yalnız gerçekler böyle değil. alışveriş yaptıktan sonra yeni dertleriniz başlıyor. aslında nasıl alışveriş yapılamaz, eğer alışveriş yaparsanız yaptığınız alışverişi nasıl takip etmeniz gerektiğini öğreniyorsunuz.  satın alma tarihinden 1 hafta geçmiş olmasına karşın, aldığım ürünlerin bir kısmı elime ulaştı, bir kısmı hala kargoda diğer bir kısmı hiç bir bilgi dahi verilmeden iptal edildi. iade işlemi kargo firmasını şikayet ettikten hemen sonra yapıldı. yani eğer şikayet etmeseydim hala beklemeye devam edecektim tek farkı param hemen hesabıma iade edildi. buradan alışveriş yaparken tekrar düşünmenizi tavsiye ediyorum. 
Bugüne kadar yaptığım alışverişlerde hiç sorun yaşamadığım online alışveriş sitesi.
Gittigidiyor varken bulaşılmaması gereken site.
bu siteden alışveriş yapıp sorun yaşamayanların;

site çalışanları
kargo firması çalışanları
3. part hepsiburada çalışanları
hayatında bir kere alışveriş yapmış olan birisi olabilir. çünkü başka açıklaması yok

zira bu siteye karşı hiç bir husumetim yok. üstelik kendisinden defalarca alışveriş yapmış olmama karşın son yıllarda sürekli sorun çıkıyor.
son iki aydır sapıttı.

artık bi şey almayı düşünmüyorum çünkü dolandırıcılık yapıyor.

149 liraya 1 kiloluk bir şey aldım. yani ürün açıklamasında yazan 1 kilo olduğu, ama nedense yarım kilo geldi. müşteri hizmetlerine yazıyorum ki böyle böyle açmadan anlayamam ben bunu. buna net bi şey demiyorlar ama ben iade edecekmişim yurtiçine gidecekmişim falan filan. ulan sıkıntı benden mi kaynaklanıyor şerefsizler, kitap aldım yanlış geldi, o yanlış geldi, zahmeti ben çekiyorum nasılsa.
ayrıca bugün çinden aldığım ürün yanlış gelince adamlar yenisini yolluyor. o da hatalı çıkarsa para iadesi yapıyorlar. bunlarda ne soksak kardır zihniyetinde. uzun sürede kendileri kaybedecek. çünkü ilk zamanlardaki potansiyellerini yitirdiler.
ürünleri farklı satıcılardan alırsanız farklı tarihlerde kargolanması normaldir.

eğer bütün ürünleri hepsiburada satıcısından aldıysanız ve farklı tedarik süresi verilen ürünler aldıysanız bunu bir telefonla halledebilirsiniz. adamlar bütün ürünleri aynı zamanda kargoya vermek için bir ürün geç hazırlanıyor diye diğerlerini gecikmeli yollasalar bu sefer de bundan yakınan birileri çıkardı.

ek: bu arada gömlek ve pantolon dışında her bokumu internetten alırım.
bugüne kadar yaptığım alışverişlerde hiç sorun yaşamadığım mükemmel bir alışveriş sitesi.
bu siteden alışveriş yapmayı seviyorum çünkü; sipariş verdiğim ürünlerin %80 gelmiyor. ne alaka amk dediğinizi duyar gibiyim. öncelikle bi dinle amk...
ürünler çoğunlukla gelmediği için para harcamış olmuyorum. param bir müddet sonra iade ediliyor. hem param cebimde kalıyor hemde alışveriş zevkimi tatmin ediyorum.
diğer mağazalardan nispeten ucuzdur. ancak satış sonrası süreçlerden pek memnun olan yok. zaten israil merkezli bir şirkettir, kullanmayınız.
AliExpressten alsam daha hızlı gelirdi be dedirtti.
görsel
Evet hala sipariş hazırlanacak, geldi gercide bekliyorum bakalim napıcaklar.
21 aralıkta kargoya veeilmediyse gelmez o. iptal et. Selam ve dua ile.
bazı şeyleri bulamadığım için yalan söyleyen firma. hani lan hepsi oradaydı.
Sörvayvıra demin pirincinen yağ verdi, demin teve 8 de izledim. Valla helal olsun.
Merhaba uyeadi. Mesajınızı aldık sorununuz ile alakalı size geri dönüş yapacağız.
Iade kabul etmeyen serefsiz bir site. Bir daha burdan alışveriş yapanı sıksınlar.